logo
Ara
Giriş Yap
  Henüz favoriler yok

Favorilerim İlanlar

ÇAMLIK, ÜMRANİYE MERKEZİNDE 2+1 ŞIK VE GENİŞ DAİRE

2 oda 1 salon 1 banyo 75 m² Eşyalı Central Heating Kat groundfloor Bina yaşı 5yıl

Ev
 • İlan Numarası 584
 • Görüntüleme - 156

Açıklama

Daha fazla bilgi için RentRovi web sitesini ziyaret edebilir ya da bizlere +90 542 332 33 62 numaradan ulaşabilirsiniz. 

For more details visit RentRovi web site or call +90 542 332 33 62  number.

 

KİRALIK DAIRE HAKKINDA:

 

Bu geniş 2+1 daire, şehrin kalbindeki Çamlık, Ümraniye'de merkezi bir konumda yer alıyor.

 

Hem rahat hem de şık bir yaşam sunan bu ev, yüksek giriş avantajıyla kusursuz bir konfor sağlıyor.

 

Daire, 75 net ve 90 brüt metrekarelik geniş bir yaşam alanına sahip. Bu, ferah bir atmosferde ailece keyifli zaman geçirmenizi sağlıyor.

 

Modern mobilyalarla döşenmiş olan ev, tasarım açısından da göz dolduruyor.

 

Evin içindeki eşyalar, eksiksiz mutfak ekipmanları ve smart TV gibi olanaklarla tam donanımlı. Bu sayede ev sahipleri için taşınma kolaylığı sağlanmış olup, konforlu bir yaşam sizi bekliyor.

 

Isıtma konusunda merkezi sistem tercih edilmiş ve ayrıca klimalar da mevcut. Ayrıca, kurutma makinesi sayesinde pratik bir çamaşır işlemini sağlıyor.

 

Ev, tek blok butik bir sitede bulunuyor. Bu, sakin ve güvenli bir yaşam sunarken, komşuluk ilişkilerinizi güçlendiriyor. Her gün stresten uzak, huzurlu bir yaşam sizleri bekliyor.

 

Ulaşım konusunda avantajlı bir konumda bulunan ev, şehrin farklı noktalarına kolayca ulaşma imkanı tanıyor. Toplu taşıma araçlarına yakınlığıyla dikkat çekiyor, şehir içi ulaşımınızı kolaylaştırıyor.

 

Alışveriş merkezleri, parklar, kafeler ve restoranlar gibi mekanlara kolayca ulaşabilir, şehir hayatının tadını çıkarabilirsiniz.

 

Şehrin her yerine yakın olma avantajı, ev sahiplerine şehirdeki etkinliklere ve mekanlara rahatça ulaşabilme imkanı tanıyor. Bu, sosyal bir yaşam sürmek isteyenler için ideal bir konum avantajıdır.

 

ABOUT RENTAL HOUSE;

 

This spacious 2+1 apartment is centrally located in Çamlık, Ümraniye, in the heart of the city. Offering both a comfortable and stylish life, this house provides perfect comfort with its high entrance advantage.

 

The apartment has a large living area of 75 net and 90 gross square meters. This allows you to have a pleasant family time in a spacious atmosphere. Furnished with modern furniture, the house is also impressive in terms of design.

 

The interior of the house is fully equipped with amenities such as full kitchen equipment and smart TV. In this way, moving is made easier for homeowners, and a comfortable life awaits you.

 

A central system has been preferred for heating and there are also air conditioners. This allows you to enjoy an ideal temperature environment in all seasons. Additionally, it provides a practical laundry process thanks to its dryer.

 

The house is located in a one-block boutique site. This provides a calm and safe life and strengthens your neighborly relations. A stress-free, peaceful life awaits you every day.

 

Located in an advantageous location in terms of transportation, the house allows easy access to different points of the city. It attracts attention with its proximity to public transportation, making your urban transportation easier.

 

The area where the house is located is not only a comfortable home, but also close to various social facilities. You can easily reach places such as shopping malls, parks, cafes and restaurants and enjoy city life.

 

The advantage of being close to every part of the city allows homeowners to easily reach events and venues in the city. This is an ideal location advantage for those who want to lead a social life.

 

 

Video

Bu Ev nasıl kiralayabilirim?

Rent your dream house 100% online

RentRovi ekibi tüm evleri önceden sizin için ziyaret edip, kontrol ediyor. Biz tüm evlerin resim, video ve teknik bilgilerini inceledikten sonra yayınlıyoruz; kiracı olarak endişelenmeden online olarak kiralayabilirsiniz.

Create an account and prepare all required documents

Gelirinizi kanıtlayacak tüm gerekli belgeleri ev sahibine ilettin.

Contact the landLord

Bu evi kiralamaya hazırsan, ev sahibiyle iletişime geç ve ziyaret için plan oluştur.

Make payment

Kiralamak istediğiniz evi, belirlemiş olduğumuz rezervasyon ücreti karşılığında siz evi ziyaret edip son kararınızı verene kadar geçici olarak rezerve ediyoruz. Bu esnada diğer kiracılar geçici olarak size rezerve edilmiş olan ev ilanina ulaşamamaktadir. Herhangi bir aksaklık olması durumunda size alternatif evler bakıyoruz ya da tüm rezervasyon ücretini iade ediyoruz.

Move in

Evi gördükten sonra, her şey yolundaysa kontratı imzala ve taşın.

RR-Depozitosuz 32.938 ₺
Depozitolu 31.000 ₺
Aidat: Belirtilmemiş

RR-Depozitosuz ile

RR-Depozitosuz model, bir depozito bedelinin %50 ile %75 arasında alınarak, aylık kiraya eşit taksitler halinde uygulanan modeldir. Bu modelde kiralama bitiminde ödenen ücret ev sahibine kalır.

Örnek: Bunun Ev için

 • Aylık kira31.000 ₺
 • Aylık RR-Depozitosuz 1.938 ₺
 • Aidat 0 ₺
 • Toplam: 32.938 ₺

Depozitolu

Bu modelde depozito ücreti olan bir modeldir. Eğer evde hasar yoksa tüm ödemeler yapılmışsa, kiralama bitiminde size geri ödeniyor.

Örnek: Bunun Ev için

 • Aylık kira31.000 ₺
 • Depozito 31.000 ₺
 • Aidat 0 ₺
 • Toplam: 62.000 ₺

Depozitosuz ile

Bugüne kadar ödediğiniz depozito ücretleri cebinizde kalacak.

Örnek: Bunun Ev için

 • Depozitosuz Şu an uygun değil bu Ev için

Ziyaret Planla