logo
Ara
Giriş Yap
    Henüz favoriler yok

Favorilerim İlanlar

FATİH KİRALIK DAİRE

Fatih Kiralık Daire

İstanbul, her bir semtiyle, farklı kültürlerin yerleşim olanaklarına sahip inanılmaz kozmopolit bir yapı sunar. Şehrin her bir ilçesi, belli grup ya da belli kültüre ait insanlar tarafından tercih edilir. Adeta küçük bir ülke gibi olan bu şehir, herkese saygılıdır ve özel olanaklarıyla doludur. Genel olarak Fatih kapalı yapısıyla ön plana çıkan, oldukça eski bir yerleşim alanıdır. Fatihteki kiralık dairelere baktığınızda pek çok farklı seçenekleri görebilirsiniz. Eski bir yapılanmaya sahip olan ilçe, nispeten uygun fiyatlı kiralık daire seçenekleriyle tercih edilmektedir. Konum olarak avantajlı ve özel bir alanda olan Fatih, ulaşım seçeneklerinin de benzersiz olduğu özel ilçelerden biridir. Bu anlamda etkili sonuçlar alabilir, her zaman bu alanda oturmayı tercih edebilirsiniz. Ana caddelerin çeşitli kısımlarında oldukça uygun ve konforlu daireler bulabilirsiniz.

Aradığınız kiralık daire Fatih civarındaysa, mutlaka bir emlak danışmanından destek almanızı öneririz. Bu bölgede kiralık daire bulmak için genellikle emlak danışmanlığı kullanılsa da ,İstanbul genelinde olduğu gibi bu bölgede de, sahibinden kiralık ev bulma şansınız oldukça düşüktür. Bunun en büyük nedeni, büyük bir şehirde insanlar farklı noktalarda, başka şehirlerde ya da yurt dışında olmasıdır. Haliyle ev seçeneklerini görmek de değerlendirmek de zordur. Bu nedenle de işinde uzman olan RentRovi’den destek alınarak satış ve kiralama işlemleri kolayca yapılabilir.

İstanbul’un gözde semtlerinde Fatih’te yaşamak bir başkadır. Birçok kültürün kesişim noktası olan Fatih, kiralık daire arayanlar tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Fatih’in yanı sıra RentRovi, İstanbul’un diğer gözde semtlerinde de kiralık daire arayanları tam istedikleri evlerle buluşturmaya devam ediyor. İstanbul’da yaşamanın avantajlarını deneyimlemek için İstanbul Kiralık Daire sayfasını inceleyebilir, kiralık daire ilanlarına göz atabilirsiniz.

Fatih Kiralık Daire Fiyatları Ne Civarda?

Bölgesel olarak fiyat aralıkları değişebilir. Elbette, kira bedelleri belirlenirken birçok etmen göz önünde olacaktır. Binanın yapısı, ulaşım olanakları, metrekaresi, izolasyon, cepheleri, asansör gibi birçok unsur kiranın belirlenmesinde belirleyicidir. Fatih'te kiralık daire ararken hesaplı bir daire bulma ihtimaliniz yüksektir. İlçenin iç alanlarında, ulaşımdan kopuk, eski binalar nispeten fiyat avantajı sağlar gibi görünse de ulaşım, gidiş geliş ve diğer etmenler nedeniyle görünmeyen bazı zararları olabilir. Çalışmayanlar, emekli ya da öğrenciler için belki bu alanlar daha cazip olacaktır.

Farklı seçenekler olduğu için illa ki bu bölgede ev tutmanız gerekiyor ve sağlıklı bir yapı arıyorsanız, yeni projelerde yer alan daireler sizin için uygun olabilir. Kiraları, ortalamanın üzerinde olsa da tüm beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak olan harika konutları bulabilirsiniz. Uygun ve kullanışlı Fatih kiralık daire seçeneklerini değerlendirebilmek için mutlaka, bölgeye hâkim olmanız gerekir. RentRovi’den her zaman destek alabilirsiniz. Bu şekilde aradığınız konuta daha hızlı ve kesin olarak ulaşmanız mümkün olacaktır. Beklentilerinizi net bir şekilde belirlemeniz, portföy içinden istediğiniz daireleri hızlıca bulmanızı sağlayacaktır. Bu şekilde, kısa bir sürede evinizi tutarak anında yeni evinize taşınabilirsiniz.

Fatih Kiralık Daire Bulmak Nasıl Mümkün Olur?

İstanbul’da çok farklı daire seçenekleri bulmak ve gezmek mümkündür. Bu anlamda kiralama öncesinde ihtiyaçlarınızı belirlemek, bütçe ve oda sayısı gibi önemli hususların netleşmesi, aradığını kiralık daireyi bulmanız için önemlidir. Sistemli bir şekilde ilerlemeniz gereken bu konuda emlak danışmanlarıyla görüşebilir, sizin için en doğru ve en uygun seçeneği bulabilirsiniz. Fatihteki kiralık daire arayışınızda sizlere gerekli olan etmenleri belirlemelisiniz. Bütçeniz, oda sayısı, ulaşım olanakları gibi kritik konular, aranan evin daha net şekillenmesini sağlar. Bölgesel olarak dağınık olan bu alanda, her zaman birçok alternatif bulabilirsiniz. Kendi aracınızı kullanacaksanız otopark sorunu olmayan, ana yola kolaylıkla çıkabileceğiniz bir semt daha uygun olacaktır. Buna karşın toplu taşıma tercih ediyorsanız, bölgedeki ulaşım olanaklarına bakarak gideceğiniz güzergaha daha hızlı ulaşabileceğiniz, az aktarmalı alanları tercih edebilirsiniz. Farklı bir Fatih kiralık daire seçeneği arıyorsanız, özellikleriyle birlikte güvenilir bir destek talep etmeniz yeterlidir. RentRovi portföyünden yararlanarak sizin için en uygun olan kiralık evi hemen bulabilirsiniz.

Fatih'de kiralık evler

SSS

Nasıl başlayacağınız, kiralayacağınız, ilanlarınızı nasıl yöneteceğiniz ve daha fazlası.

Hemen Başlayın
RentRovi nedir ve nasıl çalışır?

RentRovi, ev sahipleri ve kiracılar için uçtan uca bir yönetim sunan orta ve uzun dönem ev kiralama platformudur.

RentRovi aracılığıyla ev kiralamak avantajlı mıdır?

When you rent a house through RentRovi, we reduce your house visits by 60% thanks to the correct location, pictures and videos, and you can even rent a house online from where you live.
Thanks to the favorable commission and different deposit models we offer, we save up to 50% in the first rental compared to traditional real estate offices.
When you encounter a problem with the house after the rental, you can reach it online 24/7.

RentRovi'de kimler ev kiralayabilir veya kiraya verebilir?

RentRovi'de herkes ev kiralayabilir. Geçerli ve yasal bir statünüz olduğu sürece. Yabancılar için Türkiye'de geçerli oturma izniniz/vizeniz, düzenli bir geliriniz ya da Türk kefiliniz varsa gönül rahatlığıyla RentRovi aracılığıyla ev kiralayabilirsiniz.
Ev sahipleri için olduğu gibi, herhangi bir ev sahibi RentRovi’de evini kiralayabilir.

Hangi şehirlerde hizmet veriyorsunuz?

Şimdilik sadece İstanbul’un büyük ilçelerinde hizmet veriyoruz.
2022 ilk aylarında tüm İstanbul ve Türkiye’nin en büyük üç şehrinde hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Fiyat Değerlendirmesi
RentRovi’ye üye olmak ücretli mi?

RentRovi’de ücretsiz olarak hesap oluşturabilirsiniz. Sunduğumuz hizmet modellerine göre ücretlendirme yapıyoruz. Daha fazla bilgi için www.rentrovi.com/ev-sahibi/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ev kiralama ilanı ne kadar?

Evinizi RentRovi'de ilana vermek tamamen ücretsizdir. Üstelik hiçbir ücret ödemeden istediğiniz kadar ilan verebilirsiniz.

Satış Soruları
RR-Depozitosuz Model nedir?

Ev kiralarken depozito ödemesi yapılmadan, bir depozito bedelinin 1/3’i alınarak, bir senelik kiraya yansıtılmış kiralama seçeneğidir. Kiralama bitiminde bu ücret ev sahibinden talep edilmez.

Taksitli Depozitolu ve Komisyonlu Model nedir?

Bu model RentRovi Koçfinans iş birliğiyle hayata geçirilen bir modeldir. Ev sahibine senelik kirasını peşin veriyoruz, siz kiracılar içinde depozito ve komisyonu bir anda ödemeden adınıza tanımlanan bir kredi ile 12 taksit şeklinde ödemesini yapabiliyorsunuz.

Depozitosuz Model nedir?

Şu andan itibaren, bugüne kadar ödediğiniz depozito ücreti, bu modelle tamamen cebinizde kalıyor. Ev sahibi olarak tüm yıllık kiranızı peşin alabilirsiniz ve aylık kira ödemesi derdiniz kalmaz.

Kullanım Kılavuzları
Nasıl hesap oluşturabilirim?

Kiracı olarak hesap oluşturmak için, Üye Ol butonuna basın ve sayfadaki yönlendirmeleri takip edin.

Kiralık evi ziyaret edebilir miyim?

İlan detayları sayfasından ziyaret ayarla butonuna basın, uygun zaman aralığınızı seçin ve talebinizi iletin. 12 saat içinde ev sahibi veya RentRovi görevlisi size cevap verecektir. Talebinize cevap verildiğinde mail yoluyla bildirim gelecektir, bu yüzden mailinizi düzenli olarak kontrol etmenizde fayda var. Güncellemelerden haberdar olmak için Rentrovi hesabınıza Giriş yapabilirsiniz.

Evi görmeden online olarak kiralayabilir miyim?

You can rent the house online with the help of 100% accurate visual and advertisement information. If the information in the image and advertisement is not correct after renting the house, your fee will be refunded exactly.

Evi ne kadar süreyle kiralayabilirim?

Bünyemizde bulunan evler 1-12 ay arasında kiralamaya uygunudur. Bu süreçlerin uzunluğu ve kısalığı ev sahibinin isteğine göre düzenleniyor.