logo
Arama
Ev Sahibiyim
Giriş Yap
    Henüz favoriler yok

Favorilerim İlanlar

KAĞITHANE KİRALIK DAİRE

Kağıthane Kiralık Daire

İstanbul gibi metropol bir şehirde yaşıyorsanız, artı ve eksilerini de kabullenirsiniz. Olanaklarla dolu olan bu şehirde mutluluğunuzu belirleyen belki de en önemli konu kiralık ev bulmaktır. Bütçenize uygun, ulaşım olanakları olan ve sosyal donatılı bir alan aradığınızda, karşınıza farklı seçenekler çıkacaktır. Kağıthane kiralık daire seçenekleri de bunlar içinde yer alırken, bölgenin artılarını kullanmanız çok uygun olacaktır.

Kağıthane, şehrin neredeyse merkezi konumunda yer alan, ulaşım ve sosyal olanakları bakımından zengin, iş alanlarına yakınlığı nedeniyle tercih edilen bir alandır. Farklı semtlerde, farklı seçeneklerin olması nedeniyle, her bütçeye uygun bir Kağıthane kiralık daire bulmak mümkündür. Bölgenin sunduğu olanaklar, harika seçenekler nedeniyle Kağıthane’de kiralık ev bulmak için RentRovi gibi bir uzmandan destek almanız çok daha hızlı işlem yapmanıza olanak sağlar. Hızlı bir sirkülasyona sahip olan kiralık konut alanları, artı ve eksileriyle değerlendirilmeli, en iyi sonuçları alabileceğiniz alanlar dikkatli şekilde değerlendirilmelidir.

Kağıthane semtine ek olarak Bakırköy de kiralık daire bulabileceğiniz en iyi alternatiflerden birisidir. Bakırköy’deki kiralık dairelere göz atmak isterseniz Bakırköy Kiralık Daire sayfasını inceleyebilirsiniz.

Kağıthane Kiralık Daire Neden Tercih Edilmeli?

Kağıthane kiralık daire alternatiflerinde karşınıza çok farklı sonuçlar çıkacaktır. Öncelikle hangi alanını tercih edeceğinizi belirlemeniz gerekir. Ulaşım olanaklarına daha yakın bölgelerde kiralar bir nebze daha yüksek bedellere sahip olsa da ulaşım avantajı bu anlamda artı olarak gözlemlenir. Bölge sosyal olanaklara, diğer bölgelere ulaşım imkanlarına sahip kemikleşmiş bir yerleşim yeridir. Metrobüs, metro, minibüs ve otobüslerle birçok noktaya erişim sağlamanız kolayca mümkün olacaktır. Çevre ilçelerle de aktarmalar yaparak, İstanbul’un birçok alanına ulaşabilmeniz mümkündür. Ufak bir tüyo olarak eğitim kurumları, hastaneler, alışveriş merkezleri gibi bölgelere yakın olan konutlar yerine, bunlara biraz daha mesafeli olan bölgeleri tercih ederseniz, kira tutarlarını biraz daha aşağı çekebilirsiniz.

İstanbul’da kiralık ev ararken biraz stratejik davranmanız gerekebilir. Bu nedenle Kağıthane kiralık daire arama sürecinde, bölge hakkında detaylı destek alabilirsiniz. Bu şekilde aradığınız özelliklerde bir konuta çok hızlı ve kesin bir şekilde ulaşırsınız. Kağıthane kiralık daire seçeneklerinde sahibinden kiralık bulma şansınız pek olmaz. Zira, ev sahipleri ev kiralama işlemlerini genelde anlaşmalı oldukları emlak danışmanlarına verirler. Bu nedenle sahibinden kiralık daire aramanız zaman kaybı olacaktır.

Her zaman için konut kiralama işlemlerinizde ihtiyaçlarınızı net bir şekilde belirleyerek ilerlemeniz önemlidir. Kaç odalı bir konut, hangi olanaklara ihtiyacınız olduğu gibi kriterler, sizin aradığınız eve daha çabuk ulaşmanızı sağlayacaktır. Kağıthane kiralık daire ararken de doğru kriterleri belirleyip hareket etmeniz uygun çözümler elde etmenizi sağlayacaktır.

Kağıthane Kiralık Daire Fiyatları

Genel olarak bakıldığında Kağıthane kiralık daire fiyatları, tüm şehir geneliyle benzer özellikler göstermektedir. Konum, yapı kalitesi, sosyal olanaklar ve ulaşım gibi belirleyici etmenler, Kağıthane kiralık daire fiyatları için önemli etkiye sahiptir. Bugün, metrobüs yürüme mesafesinde olan bir konutla, daha uzak olan bir alanda olan konut arasında fiyat farklarının olması normaldir. Ancak aktarma yapacağınız için ödeyeceğiniz ulaşım ücreti, bu tutarla örtüşür. Yani yakın bir noktada tuttuğunuz bir ev ile merkezden uzak bölgede daha ucuza kiraladığınız konut, ulaşım giderleriyle hemen hemen aynı bedellere gelecektir. Büyükşehirlerin değişmeyen değerleme ölçüsü olan ulaşım ve sosyal olanaklar bu anlamda serbest piyasa koşullarıyla kendiliğinden oluşan bir durumdur.

Kağıthane kiralık daire fiyatları 2500 ₺ ile 7500 ₺ arasında değişebilir. Daha düşük fiyatlara da konut bulunması mümkün olacaktır ancak Kağıthane kiralık daire seçimi yaparken, mutlaka belirtilen faktörleri göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Özellikle iş ve okul gibi sürekli olarak gidilmesi gereken alanlara yakın, hatta yürüme mesafesi tercih edildiğinde, kiraladığınız ev size büyük oranda maddi avantaj sağlayacaktır. Özel aracınızla ulaşım yapıyorsanız yine ana yollara, trafiğin düşük oranda olduğu, daha rahat güzergahlara sahip noktalara bakabilirsiniz. Tüm bu belirleyicilerle birlikte, RentRovi’den destek almanız, her zaman daha hızlı ve sağlıklı sonuçları almanızı sağlayacaktır.

Kağıthane'de kiralık evler

SSS

Nasıl başlayacağınız, kiralayacağınız, ilanlarınızı nasıl yöneteceğiniz ve daha fazlası.

Hemen Başlayın
RentRovi nedir ve nasıl çalışır?

RentRovi, kiracıların bir emlakçıya ihtiyaç duymadan anında ve güvenli bir şekilde orta ve uzun dönemli ev kiralamasını sağlayan bir çevrimiçi ev kiralama platformudur. 24 saat içinde Rovi’lerimiz(ekip üyelerimiz) ilanlarını platformumuzda yayınlamak isteyen ev sahiplerinin kiraya verilecek olan evlerini ziyaret eder, fotoğraflarını, 360 görünümlerini, videolarını ve tüm teknik detaylarını çeker. İlanlar; doğrulandıktan, onaylandıktan ve yayınlandıktan sonra onları hemen arayabilecek ve kiralayabilecek kiracılar için sitemiz erişiminde mevcuttur. Evler genellikle RentRovi'de 10 gün içinde kiralanır.

Evinizi Rentrovi’de ilana vermenin avantajları

RentRovi ile evinizi kiralamak kolay, hızlı ve güvenlidir. Zamandan ve paradan tasarruf etmenize yardımcı oluyoruz. Ev sahibi olarak:
- Artık muhtemel kiracılarınızdan düzinelerce arama yok.
- Artık fiziksel ev turu yok. Roviler veya sanal turumuzu kullanarak, diğer aktivitelerinize odaklanmanıza izin vererek zaman kazanın.
- Ücretsiz ilanlar: RentRovi, ücretsiz olarak istediğiniz kadar ilan oluşturmanıza izin verir.
- Ev kontrolü: Rovilerimiz, Yüksek Kaliteli fotoğraflar, HD Videolar ve 360 derece görüntü almak için evinizi ücretsiz olarak ziyaret eder.
- Panel yönetimi: Evlerinizi ve ziyaretlerinizi yönetmenin yanı sıra ilanlarınızın performansı ve fiyat önerileri hakkında fikir edinmek için Ev Sahibi Panelimizi kullanın.
- Özel destek: Destek ekiplerimiz 7/24 kesintisiz hizmetinizdedir.

RentRovi'de kimler evi kiralayabilir veya kiraya verebilir?

RentRovi'de herkes ev kiralayabilir. Geçerli ve yasal bir statünüz olduğu sürece. Yabancılar için Türkiye'de geçerli Oturma İzniniz/Vizeniz, düzenli bir geliriniz ya da Türk kefiliniz varsa gönül rahatlığıyla RentRovi aracılığıyla ev kiralayabilirsiniz.
Ev sahipleri için olduğu gibi, herhangi bir ev sahibi RentRovi’de evini kiralayabilir.

Fiyat değerlendirmesi
RentRovi’ye Üye Olmak Ücretli mi?

RentRovi'ye üye olmak tamamen ücretsizdir. Ev sahipleri evlerini ücretsiz olarak yayınlar. Yalnızca kiracı olarak bir ev kiralamak istediğinizde hizmet bedeli alıyoruz. Geleneksel emlak ofislerine göre %50'ye varan ücret avantajı sağlıyoruz.

Ev kiralama ilanı ne kadar?

Evinizi RentRovi'de ilana vermek tamamen ücretsizdir. Üstelik hiçbir ücret ödemeden istediğiniz kadar ilan verebilirsiniz.

Satış Soruları
RR-Depozitosuz Model Nedir?

RentRovi tarafından oluşturulan özel bir kiralama modelidir ve Türkiye'de bir ilk! Eve göre 1/2 ila 3/4 depozito alınır, 12 taksite bölünür ve aylık kira üzerinden bir yıla yayılır. Bu modelde depozito ücreti iade edilmez.

Depozitosuz Model Nedir?

Şu andan itibaren, bugüne kadar ödediğiniz depozito ücreti, bu modelle tamamen cebinizde kalıyor. Ev sahibi olarak tüm yıllık kiranızı peşin alabilir ve aylık kira ödeme derdiniz kalmaz.

Kullanım Kılavuzları
Nasıl hesap oluşturabilirim?

Hesap oluşturmak için lütfen Üye Ol sayfasını ziyaret edin.
Eğer kiracıysanız devam etmek için bilgileri doldurmanız yeterli Eğer ev sahibiyseniz ''Ev Sahibiyim'' butonuna basın ve diğer sayfadaki yönergeleri takip edin.

Ziyaret rezervasyonu nasıl yapılır?

İlan detayları sayfasından ziyaret ayarla butonuna basın, uygun zaman aralığınızı seçin ve talebinizi iletin. 12 saat içinde ev sahibi veya RentRovi görevlisi size cevap verecektir. Talebinize cevap verildiğinde mail yoluyla bildirim gelecektir, bu yüzden mailinizi düzenli olarak kontrol etmenizde fayda var. Güncellemelerden haberdar olmak için Rentrovi hesabınıza Giriş yapabilirsiniz.