logo
Ara
Giriş Yap
    Henüz favoriler yok

Favorilerim İlanlar

KAĞITHANE KİRALIK DAİRE

Kağıthane Kiralık Daire

İstanbul gibi metropol bir şehirde yaşıyorsanız, artı ve eksilerini de kabullenirsiniz. Olanaklarla dolu olan bu şehirde mutluluğunuzu belirleyen belki de en önemli konu kiralık ev bulmaktır. Bütçenize uygun, ulaşım olanakları olan ve sosyal donatılı bir muhit aradığınızda karşınıza farklı seçenekler çıkacaktır. Kağıthane kiralık daire seçenekleri de bunlar içinde yer alırken bölgenin artılarını kullanmanız çok akıllıca olacaktır.

Kağıthane, şehrin neredeyse merkezi konumunda yer alan, ulaşım ve sosyal olanakları bakımından zengin, iş alanlarına yakınlığı nedeniyle tercih edilen bir alandır. Farklı semtlerde, farklı seçeneklerin olması nedeniyle, her bütçeye uygun bir Kağıthane kiralık daire bulmak mümkündür. Bölgenin sunduğu olanaklar, harika seçenekler nedeniyle Kağıthane’de kiralık ev bulmak için RentRovi gibi bir uzmandan destek almanız çok daha hızlı işlem yapmanıza olanak sağlar. Hızlı bir sirkülasyona sahip olan kiralık konut alanları artı ve eksileriyle değerlendirilmeli, en iyi sonuçları alabileceğiniz alanlar dikkatli şekilde değerlendirilmelidir.

Kağıthane semtine ek olarak Bakırköy de kiralık daire bulabileceğiniz en iyi alternatiflerden birisidir. Bakırköy’deki kiralık dairelere göz atmak isterseniz Bakırköy Kiralık Daire sayfasını inceleyebilirsiniz.

Kağıthane Kiralık Daire Neden Tercih Edilmeli?

Kağıthanedeki kiralık daire alternatiflerinde karşınıza çok farklı sonuçlar çıkacaktır. Öncelikle hangi alanını tercih edeceğinizi belirlemeniz gerekir. Ulaşım olanaklarına daha yakın bölgelerde kiralar bir nebze daha yüksek olsa da ulaşım avantajı bu anlamda artı olarak gözlemlenir. Bölge sosyal olanaklara, diğer bölgelere ulaşım imkanlarına sahip kemikleşmiş bir yerleşim yeridir. Metrobüs, metro, minibüs ve otobüslerle birçok noktaya kolayca erişim sağlamanız mümkün olacaktır. Çevre ilçelere de aktarmalar yaparak, İstanbul’un birçok alanına ulaşabilmeniz mümkündür. Ufak bir tüyo olarak eğitim kurumları, hastaneler, alışveriş merkezleri gibi bölgelere yakın olan konutlar yerine, bunlara biraz daha mesafeli olan bölgeleri tercih ederseniz kiranızı biraz daha aşağı çekebilirsiniz.

İstanbul’da kiralık ev ararken biraz stratejik davranmanız gerekebilir. Bu nedenle Kağıthane kiralık daire arama sürecinde, bölge hakkında detaylı destek alabilirsiniz. Bu şekilde aradığınız özelliklerde bir konuta çok hızlı ve kesin bir şekilde ulaşırsınız. Kağıthane kiralık daire seçeneklerinde sahibinden kiralık bulma şansınız pek olmaz. Zira, ev sahipleri ev kiralama işlemlerini genelde anlaşmalı oldukları emlak danışmanlarına verirler. Bu nedenle sahibinden kiralık daire aramanız zaman kaybı olacaktır.

Her zaman için konut kiralama işlemlerinizde ihtiyaçlarınızı net bir şekilde belirleyerek ilerlemeniz önemlidir. Kaç odalı bir daireye, hangi olanaklara ihtiyacınız olduğu gibi kriterler sizin aradığınız eve daha çabuk ulaşmanızı sağlayacaktır. Kağıthane kiralık daire ararken de doğru kriterleri belirleyip hareket etmeniz uygun çözümler elde etmenizi sağlayacaktır.

Kağıthane Kiralık Daire Fiyatları

Genel olarak bakıldığında Kağıthane kiralık daire fiyatları, tüm şehir geneliyle benzer özellikler göstermektedir. Konum, yapı kalitesi, sosyal olanaklar ve ulaşım gibi belirleyici etmenler, Kağıthane kiralık daire fiyatları için önemli etkiye sahiptir. Bugün, metrobüs yürüme mesafesinde olan bir konutla, daha uzak olan bir alanda olan konut arasında fiyat farklarının olması normaldir. Ancak aktarma yapacağınız için ödeyeceğiniz ulaşım ücreti, bu tutarla örtüşür. Yani yakın bir noktada tuttuğunuz bir ev ile merkezden uzak bölgede daha ucuza kiraladığınız konut, ulaşım giderleriyle hemen hemen aynı bedellere gelecektir. Büyükşehirlerin değişmeyen değerleme ölçüsü olan ulaşım ve sosyal olanaklar bu anlamda serbest piyasa koşullarıyla kendiliğinden oluşan bir durumdur.

Kağıthane kiralık daire fiyatları 7000 ₺ ile 18000 ₺ arasında değişebilir. Daha düşük fiyatlara da konut bulunması mümkün olacaktır ancak Kağıthane'de kiralık daire seçimi yaparken, mutlaka belli faktörleri göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Özellikle iş ve okul gibi sürekli olarak gidilmesi gereken alanlara yakın hatta yürüme mesafesi tercih edildiğinde, kiraladığınız ev size büyük oranda maddi avantaj sağlayacaktır. Özel aracınızla ulaşım yapıyorsanız yine ana yollara, trafiğin düşük oranda olduğu daha rahat güzergahlara sahip noktalara bakabilirsiniz. Tüm bu belirleyicilerle birlikte, RentRovi’den destek almanız her zaman daha hızlı ve sağlıklı sonuçları almanızı sağlayacaktır.

Kağıthane'de kiralık evler

SSS

Nasıl başlayacağınız, kiralayacağınız, ilanlarınızı nasıl yöneteceğiniz ve daha fazlası.

Hemen Başlayın
RentRovi nedir ve nasıl çalışır?

RentRovi, ev sahipleri ve kiracılar için uçtan uca bir yönetim sunan orta ve uzun dönem ev kiralama platformudur.

RentRovi aracılığıyla ev kiralamak avantajlı mıdır?

When you rent a house through RentRovi, we reduce your house visits by 60% thanks to the correct location, pictures and videos, and you can even rent a house online from where you live.
Thanks to the favorable commission and different deposit models we offer, we save up to 50% in the first rental compared to traditional real estate offices.
When you encounter a problem with the house after the rental, you can reach it online 24/7.

RentRovi'de kimler ev kiralayabilir veya kiraya verebilir?

RentRovi'de herkes ev kiralayabilir. Geçerli ve yasal bir statünüz olduğu sürece. Yabancılar için Türkiye'de geçerli oturma izniniz/vizeniz, düzenli bir geliriniz ya da Türk kefiliniz varsa gönül rahatlığıyla RentRovi aracılığıyla ev kiralayabilirsiniz.
Ev sahipleri için olduğu gibi, herhangi bir ev sahibi RentRovi’de evini kiralayabilir.

Hangi şehirlerde hizmet veriyorsunuz?

Şimdilik sadece İstanbul’un büyük ilçelerinde hizmet veriyoruz.
2022 ilk aylarında tüm İstanbul ve Türkiye’nin en büyük üç şehrinde hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Fiyat Değerlendirmesi
RentRovi’ye üye olmak ücretli mi?

RentRovi’de ücretsiz olarak hesap oluşturabilirsiniz. Sunduğumuz hizmet modellerine göre ücretlendirme yapıyoruz. Daha fazla bilgi için www.rentrovi.com/ev-sahibi/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ev kiralama ilanı ne kadar?

Evinizi RentRovi'de ilana vermek tamamen ücretsizdir. Üstelik hiçbir ücret ödemeden istediğiniz kadar ilan verebilirsiniz.

Satış Soruları
RR-Depozitosuz Model nedir?

Ev kiralarken depozito ödemesi yapılmadan, bir depozito bedelinin 1/3’i alınarak, bir senelik kiraya yansıtılmış kiralama seçeneğidir. Kiralama bitiminde bu ücret ev sahibinden talep edilmez.

Taksitli Depozitolu ve Komisyonlu Model nedir?

Bu model RentRovi Koçfinans iş birliğiyle hayata geçirilen bir modeldir. Ev sahibine senelik kirasını peşin veriyoruz, siz kiracılar içinde depozito ve komisyonu bir anda ödemeden adınıza tanımlanan bir kredi ile 12 taksit şeklinde ödemesini yapabiliyorsunuz.

Depozitosuz Model nedir?

Şu andan itibaren, bugüne kadar ödediğiniz depozito ücreti, bu modelle tamamen cebinizde kalıyor. Ev sahibi olarak tüm yıllık kiranızı peşin alabilirsiniz ve aylık kira ödemesi derdiniz kalmaz.

Kullanım Kılavuzları
Nasıl hesap oluşturabilirim?

Kiracı olarak hesap oluşturmak için, Üye Ol butonuna basın ve sayfadaki yönlendirmeleri takip edin.

Kiralık evi ziyaret edebilir miyim?

İlan detayları sayfasından ziyaret ayarla butonuna basın, uygun zaman aralığınızı seçin ve talebinizi iletin. 12 saat içinde ev sahibi veya RentRovi görevlisi size cevap verecektir. Talebinize cevap verildiğinde mail yoluyla bildirim gelecektir, bu yüzden mailinizi düzenli olarak kontrol etmenizde fayda var. Güncellemelerden haberdar olmak için Rentrovi hesabınıza Giriş yapabilirsiniz.

Evi görmeden online olarak kiralayabilir miyim?

You can rent the house online with the help of 100% accurate visual and advertisement information. If the information in the image and advertisement is not correct after renting the house, your fee will be refunded exactly.

Evi ne kadar süreyle kiralayabilirim?

Bünyemizde bulunan evler 1-12 ay arasında kiralamaya uygunudur. Bu süreçlerin uzunluğu ve kısalığı ev sahibinin isteğine göre düzenleniyor.