logo
Arama
Ev Sahibiyim
Giriş Yap
    Henüz favoriler yok

Favorilerim İlanlar

BAKIRKÖY KİRALIK DAİRE

Bakırköy Kiralık Daire

Konut kiralama yaparken, çoğu zaman farklı faktörleri göz önünde bulundurursunuz. Oturmak istediğiniz evden bazı beklentilerinizin olması, bu faktörlerin belirlenmesinde önceliklidir. Özellikle İstanbul gibi büyükşehirlerde yaşıyorsanız, seçim yaparken daha faktörler de devreye girecektir. Seçenekler bu şekilde elenerek, aradığınız evi bulabilirsiniz. Bakırköy kiralık daire seçeneklerini değerlendirirken nelere dikkat etmelisiniz? Farklı nedenlerden dolayı oturmak için Bakırköy’ü seçiyorsanız, bölgenin de belirlenmesi gerekir. Eski bir yerleşim yeri olan Bakırköy, özellikleriyle birçok kişinin oturmak isteyeceği, alternatif bir alan olarak ön plana çıkar.

Merkezi konumu, ulaşım kolaylıkları, sosyal yapısı ve benzeri etmenler, bu bölgeye olan talebin de artmasını sağlar. Her zaman aradığınız kiralık daire Bakırköy bölgesinde bulunabilir. Ancak arayışınızın net olması, hangi semt ve nasıl bir ev olması gerektiğini belirler. İhtiyacınız olan ev kaç odalı olmalı? Ulaşım seçenekleri sizin için ne kadar önemli? Merkezi konumda mı yoksa dış alanlarda da seçenekleri değerlendirebilir misiniz? Tüm bu etmenler belirlendikten hemen sonra, bölgeye hâkim, güçlü bir uzmandan destek alabilir, kiralık ev bulma sürecinizi hızlandırabilirsiniz. Bu süreci hızlandıran RentRovi her konuda yardımcı olmaya hazır!

Ek olarak, Fatih’te yaşamanın avantajlarını deneyimlemek için Fatih Kiralık Daire sayfasını inceleyebilir, kiralık daire ilanlarına göz atabilirsiniz.

Bakırköy’de Oturmak İçin Çok Sebebiniz Var

Benzersiz özellikleriyle Bakırköy, İstanbul’da yaşayanlar için çokça tercih edilen bir alan olarak dikkat çeker. Konut stoku bakımından da yüksek olan ilçe, deniz ulaşımı, raylı sistem, minibüs, otobüs ve metrobüs gibi ulaşım ağlarına sahiptir. Bu nedenle toplu ulaşım kullanmak isteyen insanlar, Bakırköy kiralık daire arayışlarını bu bölgede yoğunlaştırmaktadır.

Hem sosyal olanaklara sahip olması hem de ulaşım seçeneklerinin kapsamlı olması, bölgeye olan talebin de yüksek olmasının nedenidir. Aynı şekilde özel aracınız olsa bile, Bakırköy ana arterlere bağlantı anlamında da kolaylıklar sunar. Sahil yolu, E5 ve Tem bağlantısına hızlıca geçebilir, ulaşımda zaman kaybetmezsiniz. Elbette iş ve okul gibi sorunlulukların olduğu durumlarda, bu tarz konuların da dikkate alınması gerekmektedir. Beklentilerin etkin şekilde karşılanabileceği Bakırköy kiralık daire alternatiflerine nasıl daha hızlı ulaşabilirsiniz? Öncelikle İstanbul’da insanların bireysel anlamda, yani sahibinden kiralık ev girişimlerinden uzak durduklarını belirtelim. Bunu sizler de arayışınız esnasında görebilirsiniz. Yapılacak olan çalışmalar genellikle emlak danışmanları üzerinden yapılır ve bu anlamda arayışınız olan evi kolayca bulmak adına, istediğiniz bölgeye hâkim RentRovi’den destek almanız en hızlı çözümü sizlere de sunacaktır.

Neden Bakırköy Kiralık Daire Tutulmalı?

Bakırköy, oturmak için en sosyal alanları ikamet edenlere sunar. Beklentiler ne olursa olsun, harika seçeneklere sahiptir. Sahil hattı boyunca, harika gezi alanları, parklar, kafeler bulunur. Bunun yanı sıra, deniz otobüsü, çok kısa bir sürede Anadolu yakasına ve diğer duraklara gidişinizi kolaylaştırır. Kendine özgü çarşıları olan bölge, alışveriş için inanılmaz avantajlar sunar. Hatta semt sakinlerinin haricinde, İstanbul’un diğer bölgelerinden de bu alana ziyaretler sıkça olur.

Bakırköy kiralık daire fiyatları, konuma ve durumuna göre değişir. Genel olarak İstanbul kiralık daire fiyatlarında seyretmektedir. Bu anlamda artıları olduğu için tercih edilmesi de oldukça normaldir. Sosyal olanaklar, sinema, alışveriş merkezi, yürüyüş alanları, yeşil alanlar ve benzersiz aktiviteler için herkese hitap edebilmektedir. Eski bir yerleşim alanı olsa da binalar oldukça iyi durumdadır. Buna karşın yeni yapılan birçok proje, Bakırköy konut stokunu arttırmış, daha kaliteli oturum alanlarının oluşmasını sağlamıştır. Özellikle uygun Bakırköy kiralık daire seçeneklerine baktığınızda, nispeten daha eski ve ara sokaklardaki daireleri görebilirsiniz. Bütçenize her türlü uygun bir ev bulabilir, biraz yürüyerek, toplu ulaşım alanlarına da anında erişim sağlarsınız. Ulaşım ve sosyal imkanlar sizi tatmin ettiğinde son derece huzurlu bir hayatın da kapısını aralayabilirsiniz. Siz de hemen Bakırköy kiralık daire tutmak için RentRovi’ye adım atın!

Bakırköy'de kiralık evler

SSS

Nasıl başlayacağınız, kiralayacağınız, ilanlarınızı nasıl yöneteceğiniz ve daha fazlası.

Hemen Başlayın
RentRovi nedir ve nasıl çalışır?

RentRovi, kiracıların bir emlakçıya ihtiyaç duymadan anında ve güvenli bir şekilde orta ve uzun dönemli ev kiralamasını sağlayan bir çevrimiçi ev kiralama platformudur. 24 saat içinde Rovi’lerimiz(ekip üyelerimiz) ilanlarını platformumuzda yayınlamak isteyen ev sahiplerinin kiraya verilecek olan evlerini ziyaret eder, fotoğraflarını, 360 görünümlerini, videolarını ve tüm teknik detaylarını çeker. İlanlar; doğrulandıktan, onaylandıktan ve yayınlandıktan sonra onları hemen arayabilecek ve kiralayabilecek kiracılar için sitemiz erişiminde mevcuttur. Evler genellikle RentRovi'de 10 gün içinde kiralanır.

Evinizi Rentrovi’de ilana vermenin avantajları

RentRovi ile evinizi kiralamak kolay, hızlı ve güvenlidir. Zamandan ve paradan tasarruf etmenize yardımcı oluyoruz. Ev sahibi olarak:
- Artık muhtemel kiracılarınızdan düzinelerce arama yok.
- Artık fiziksel ev turu yok. Roviler veya sanal turumuzu kullanarak, diğer aktivitelerinize odaklanmanıza izin vererek zaman kazanın.
- Ücretsiz ilanlar: RentRovi, ücretsiz olarak istediğiniz kadar ilan oluşturmanıza izin verir.
- Ev kontrolü: Rovilerimiz, Yüksek Kaliteli fotoğraflar, HD Videolar ve 360 derece görüntü almak için evinizi ücretsiz olarak ziyaret eder.
- Panel yönetimi: Evlerinizi ve ziyaretlerinizi yönetmenin yanı sıra ilanlarınızın performansı ve fiyat önerileri hakkında fikir edinmek için Ev Sahibi Panelimizi kullanın.
- Özel destek: Destek ekiplerimiz 7/24 kesintisiz hizmetinizdedir.

RentRovi'de kimler evi kiralayabilir veya kiraya verebilir?

RentRovi'de herkes ev kiralayabilir. Geçerli ve yasal bir statünüz olduğu sürece. Yabancılar için Türkiye'de geçerli Oturma İzniniz/Vizeniz, düzenli bir geliriniz ya da Türk kefiliniz varsa gönül rahatlığıyla RentRovi aracılığıyla ev kiralayabilirsiniz.
Ev sahipleri için olduğu gibi, herhangi bir ev sahibi RentRovi’de evini kiralayabilir.

Fiyat değerlendirmesi
RentRovi’ye Üye Olmak Ücretli mi?

RentRovi'ye üye olmak tamamen ücretsizdir. Ev sahipleri evlerini ücretsiz olarak yayınlar. Yalnızca kiracı olarak bir ev kiralamak istediğinizde hizmet bedeli alıyoruz. Geleneksel emlak ofislerine göre %50'ye varan ücret avantajı sağlıyoruz.

Ev kiralama ilanı ne kadar?

Evinizi RentRovi'de ilana vermek tamamen ücretsizdir. Üstelik hiçbir ücret ödemeden istediğiniz kadar ilan verebilirsiniz.

Satış Soruları
RR-Depozitosuz Model Nedir?

RentRovi tarafından oluşturulan özel bir kiralama modelidir ve Türkiye'de bir ilk! Eve göre 1/2 ila 3/4 depozito alınır, 12 taksite bölünür ve aylık kira üzerinden bir yıla yayılır. Bu modelde depozito ücreti iade edilmez.

Depozitosuz Model Nedir?

Şu andan itibaren, bugüne kadar ödediğiniz depozito ücreti, bu modelle tamamen cebinizde kalıyor. Ev sahibi olarak tüm yıllık kiranızı peşin alabilir ve aylık kira ödeme derdiniz kalmaz.

Kullanım Kılavuzları
Nasıl hesap oluşturabilirim?

Hesap oluşturmak için lütfen Üye Ol sayfasını ziyaret edin.
Eğer kiracıysanız devam etmek için bilgileri doldurmanız yeterli Eğer ev sahibiyseniz ''Ev Sahibiyim'' butonuna basın ve diğer sayfadaki yönergeleri takip edin.

Ziyaret rezervasyonu nasıl yapılır?

İlan detayları sayfasından ziyaret ayarla butonuna basın, uygun zaman aralığınızı seçin ve talebinizi iletin. 12 saat içinde ev sahibi veya RentRovi görevlisi size cevap verecektir. Talebinize cevap verildiğinde mail yoluyla bildirim gelecektir, bu yüzden mailinizi düzenli olarak kontrol etmenizde fayda var. Güncellemelerden haberdar olmak için Rentrovi hesabınıza Giriş yapabilirsiniz.