logo
Arama
Giriş Yap
    Henüz favoriler yok

Favorilerim İlanlar

BAKIRKÖY KİRALIK DAİRE

Bakırköy Kiralık Daire

Konut kiralama yaparken, çoğu zaman farklı faktörleri göz önünde bulundurursunuz. Oturmak istediğiniz evden bazı beklentilerinizin olması, bu faktörlerin belirlenmesinde önceliklidir. Özellikle İstanbul gibi büyükşehirlerde yaşıyorsanız, seçim yaparken daha faktörler de devreye girecektir. Seçenekler bu şekilde elenerek, aradığınız evi bulabilirsiniz. Bakırköy kiralık daire seçeneklerini değerlendirirken nelere dikkat etmelisiniz? Farklı nedenlerden dolayı oturmak için Bakırköy’ü seçiyorsanız, bölgenin de belirlenmesi gerekir. Eski bir yerleşim yeri olan Bakırköy, özellikleriyle birçok kişinin oturmak isteyeceği, alternatif bir alan olarak ön plana çıkar.

Merkezi konumu, ulaşım kolaylıkları, sosyal yapısı ve benzeri etmenler, bu bölgeye olan talebin de artmasını sağlar. Her zaman aradığınız kiralık daire Bakırköy bölgesinde bulunabilir. Ancak arayışınızın net olması, hangi semt ve nasıl bir ev olması gerektiğini belirler. İhtiyacınız olan ev kaç odalı olmalı? Ulaşım seçenekleri sizin için ne kadar önemli? Merkezi konumda mı yoksa dış alanlarda da seçenekleri değerlendirebilir misiniz? Tüm bu etmenler belirlendikten hemen sonra, bölgeye hâkim, güçlü bir uzmandan destek alabilir, kiralık ev bulma sürecinizi hızlandırabilirsiniz. Bu süreci hızlandıran RentRovi her konuda yardımcı olmaya hazır!

Ek olarak, Fatih’te yaşamanın avantajlarını deneyimlemek için Fatih Kiralık Daire sayfasını inceleyebilir, kiralık daire ilanlarına göz atabilirsiniz.

Bakırköy’de Oturmak İçin Çok Sebebiniz Var

Benzersiz özellikleriyle Bakırköy, İstanbul’da yaşayanlar için çokça tercih edilen bir alan olarak dikkat çeker. Konut stoku bakımından da yüksek olan ilçe, deniz ulaşımı, raylı sistem, minibüs, otobüs ve metrobüs gibi ulaşım ağlarına sahiptir. Bu nedenle toplu ulaşım kullanmak isteyen insanlar, Bakırköy kiralık daire arayışlarını bu bölgede yoğunlaştırmaktadır.

Hem sosyal olanaklara sahip olması hem de ulaşım seçeneklerinin kapsamlı olması, bölgeye olan talebin de yüksek olmasının nedenidir. Aynı şekilde özel aracınız olsa bile, Bakırköy ana arterlere bağlantı anlamında da kolaylıklar sunar. Sahil yolu, E5 ve Tem bağlantısına hızlıca geçebilir, ulaşımda zaman kaybetmezsiniz. Elbette iş ve okul gibi sorunlulukların olduğu durumlarda, bu tarz konuların da dikkate alınması gerekmektedir. Beklentilerin etkin şekilde karşılanabileceği Bakırköy kiralık daire alternatiflerine nasıl daha hızlı ulaşabilirsiniz? Öncelikle İstanbul’da insanların bireysel anlamda, yani sahibinden kiralık ev girişimlerinden uzak durduklarını belirtelim. Bunu sizler de arayışınız esnasında görebilirsiniz. Yapılacak olan çalışmalar genellikle emlak danışmanları üzerinden yapılır ve bu anlamda arayışınız olan evi kolayca bulmak adına, istediğiniz bölgeye hâkim RentRovi’den destek almanız en hızlı çözümü sizlere de sunacaktır.

Neden Bakırköy Kiralık Daire Tutulmalı?

Bakırköy, oturmak için en sosyal alanları ikamet edenlere sunar. Beklentiler ne olursa olsun, harika seçeneklere sahiptir. Sahil hattı boyunca, harika gezi alanları, parklar, kafeler bulunur. Bunun yanı sıra, deniz otobüsü, çok kısa bir sürede Anadolu yakasına ve diğer duraklara gidişinizi kolaylaştırır. Kendine özgü çarşıları olan bölge, alışveriş için inanılmaz avantajlar sunar. Hatta semt sakinlerinin haricinde, İstanbul’un diğer bölgelerinden de bu alana ziyaretler sıkça olur.

Bakırköy kiralık daire fiyatları, konuma ve durumuna göre değişir. Genel olarak İstanbul kiralık daire fiyatlarında seyretmektedir. Bu anlamda artıları olduğu için tercih edilmesi de oldukça normaldir. Sosyal olanaklar, sinema, alışveriş merkezi, yürüyüş alanları, yeşil alanlar ve benzersiz aktiviteler için herkese hitap edebilmektedir. Eski bir yerleşim alanı olsa da binalar oldukça iyi durumdadır. Buna karşın yeni yapılan birçok proje, Bakırköy konut stokunu arttırmış, daha kaliteli oturum alanlarının oluşmasını sağlamıştır. Özellikle uygun Bakırköy kiralık daire seçeneklerine baktığınızda, nispeten daha eski ve ara sokaklardaki daireleri görebilirsiniz. Bütçenize her türlü uygun bir ev bulabilir, biraz yürüyerek, toplu ulaşım alanlarına da anında erişim sağlarsınız. Ulaşım ve sosyal imkanlar sizi tatmin ettiğinde son derece huzurlu bir hayatın da kapısını aralayabilirsiniz. Siz de hemen Bakırköy kiralık daire tutmak için RentRovi’ye adım atın!

Bakırköy'de kiralık evler

SSS

Nasıl başlayacağınız, kiralayacağınız, ilanlarınızı nasıl yöneteceğiniz ve daha fazlası.

Hemen Başlayın
RentRovi nedir ve nasıl çalışır?

RentRovi, ev sahipleri ve kiracılar için uçtan uca bir yönetim sunan orta ve uzun dönem ev kiralama platformudur.

RentRovi aracılığıyla ev kiralamak avantajlı mıdır?

RentRovi aracılığıyla ev kiraladığınızda doğru konum, resim ve videolar sayesinde ev ziyaretlerinizi 60% oranında azaltıyoruz, hatta oturduğunuz yerden online olarak ev kiralayabiliyorsunuz.
Sunmuş olduğumuz uygun komisyon ve farklı depozito modelleri sayesinde ilk kiralamada geleneksel emlak ofislerine oranla 50%’ye varan bir tasarruf sağlıyoruz.
Kiralama sonrası ev ile ilgili bir sorunla karşılaştığınızda online olarak 7/24 ulaşabiliyorsunuz.

RentRovi'de kimler ev kiralayabilir veya kiraya verebilir?

RentRovi'de herkes ev kiralayabilir. Geçerli ve yasal bir statünüz olduğu sürece. Yabancılar için Türkiye'de geçerli Oturma İzniniz/Vizeniz, düzenli bir geliriniz ya da Türk kefiliniz varsa gönül rahatlığıyla RentRovi aracılığıyla ev kiralayabilirsiniz.
Ev sahipleri için olduğu gibi, herhangi bir ev sahibi RentRovi’de evini kiralayabilir.

Hangi şehirlerde hizmet veriyorsunuz?

Şimdilik sadece İstanbul’un büyük ilçelerinde hizmet veriyoruz.
2022 ilk aylarında tüm İstanbul ve Türkiye’nin en büyük üç şehrinde hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Fiyat Değerlendirmesi
RentRovi’ye üye olmak ücretli mi?

RentRovi’de ücretsiz olarak hesap oluşturabilirsiniz. Sunduğumuz hizmet modellerine göre ücretlendirme yapıyoruz. Daha fazla bilgi için www.rentrovi.com/ev-sahibi/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ev kiralama ilanı ne kadar?

Evinizi RentRovi'de ilana vermek tamamen ücretsizdir. Üstelik hiçbir ücret ödemeden istediğiniz kadar ilan verebilirsiniz.

Satış Soruları
RR-Depozitosuz Model nedir?

Ev kiralarken depozito ödemesi yapılmadan, bir depozito bedelinin 3/1’i alınarak, bir senelik kiraya yansıtılmış kiralama seçeneğidir. Kiralama bitiminde bu ücret ev sahibinden talep edilmez.

Taksitli Depozitolu ve Komisyonlu Model nedir?

Bu model RentRovi Koçfinans iş birliğiyle hayata geçirilen bir modeldir. Ev sahibine senelik kirasını peşin veriyoruz, siz kiracılar içinde depozito ve komisyonu bir anda ödemeden adınıza tanımlanan bir kredi ile 12 taksit şeklinde ödemesini yapabiliyorsunuz.

Depozitosuz Model nedir?

Şu andan itibaren, bugüne kadar ödediğiniz depozito ücreti, bu modelle tamamen cebinizde kalıyor. Ev sahibi olarak tüm yıllık kiranızı peşin alabilirsiniz ve aylık kira ödemesi derdiniz kalmaz.

Kullanım Kılavuzları
Nasıl hesap oluşturabilirim?

Kiracı olarak hesap oluşturmak için, Üye Ol butonuna basın ve sayfadaki yönlendirmeleri takip edin.

Kiralık evi ziyaret edebilir miyim?

İlan detayları sayfasından ziyaret ayarla butonuna basın, uygun zaman aralığınızı seçin ve talebinizi iletin. 12 saat içinde ev sahibi veya RentRovi görevlisi size cevap verecektir. Talebinize cevap verildiğinde mail yoluyla bildirim gelecektir, bu yüzden mailinizi düzenli olarak kontrol etmenizde fayda var. Güncellemelerden haberdar olmak için Rentrovi hesabınıza Giriş yapabilirsiniz.

Evi görmeden online olarak kiralayabilir miyim?

%100 doğru görsel ve ilan bilgisi yardımıyla online olarak evi kiralayabilirsiniz. Evi kiraladıktan sonra görsel ve ilandaki bilgiler doğru değilse ücretinizi aynen iade ediliyor.

Evi ne kadar süreyle kiralayabilirim?

Bünyemizde bulunan evler 1-12 ay arasında kiralamaya uygunudur. Bu süreçlerin uzunluğu ve kısalığı ev sahibinin isteğine göre düzenleniyor.