logo
Ara
Giriş Yap
    Henüz favoriler yok

Favorilerim İlanlar

ŞİŞLİ KİRALIK DAİRE

Şişli Kiralık Daire

İstanbul’un eski yerleşim yerlerinden olan Şişli, günümüzde büyük bir merkez halini almıştır. İş alanları, ulaşım olanakları ve elbette ikamet seçenekleri nedeniyle büyük bir kitle bölgede oturmayı tercih etmektedir. Bu açıdan bakıldığında Şişli kiralık daire seçenekleri de oldukça yoğun ve hızlı bir sirkülasyona sahiptir.

Aktif bir alan olmasından dolayı Şişli, oturmak ve çalışmak için harika bir bölgedir. Benzersiz konumu, şehrin merkezinde olması ve sosyal olanaklarıyla, insanların rahatlıkla yaşayabilecekleri bir ortam sunar. Şişli bölgesinde kiralık daire arayışınız varsa, dikkat etmeniz gereken konular da vardır.

Öncelikle bölgede, ana yollar her zaman yüksek bedellere kiralanır ve satılır. Eğer sizin için elzem değilse, bölgede ara sokaklardaki evler, Şişli kiralık daire seçenekleri için daha iyi bütçeler sağlayacaklardır. Eski binaları tercih etmeyenler için yeni yapılan projeler de birer alternatif olabilir. Bunlar biraz daha yüksek kira bedellerine sahip olsa da sorunsuz ve dayanıklı yapılar olarak karşınıza çıkar. Şişli kiralık daire arayışına geçmeden önce, “kaç odalı bir ev, hangi bölgede olmalı, beklentileriniz ve bütçeniz nedir” gibi konuları belirlemenizde fayda vardır. Bu şekilde daha hızlı hareket edebilir, verimli sonuçla elde edebilirsiniz.

İstanbul’un en gözde semtlerinden biri olan Kadıköy de yaşamak için oldukça güzel bir bölgedir. Kadıköy’de yaşamanın avantajlarını deneyimlemek için Kadıköy Kiralık Daire sayfasını inceleyebilir, kiralık daire ilanlarına göz atabilirsiniz.

Şişli Kiralık Daire Tutmanın Avantajları Nelerdir?

Şişli, İstanbul’un en popüler ve merkezi alanlarından biridir. Ulaşım olanakları, çevre ilçelerle iç içe olması, sosyal olanaklar, iş olanakları ve her şeyin elinizin altında olması gibi güzel seçenekler sunar. Bu özel olanaklar, ilçe dışına çıkmanıza gerek kalmadan, her türlü beklenti ve ihtiyacınızı karşılayabilmeniz anlamına gelmektedir. Birçok ana merkeze yürüme mesafesinde olan bu bölge, semtlere göre değişken kiralama olanakları sunar.

Merkezi bir yaşamı tercih edenler için Şişli kiralık daire seçenekleri kesinlikle önemlidir. Bu alanda, hangi bölgeyi ve alanı seçeceğinize öncelikle karar vermeniz gerekir. Merkezden uzak, nispeten daha içlerde çok daha uygun fiyatlara kiralık konut bulunması daha kolaydır. Bunun yanı sıra, merkez, ana cadde, iş yerlerinin yakınlarında kira bedeli de daha yüksek olacaktır. Hatta ana caddeler, daha çok iş yerlerine tahsis olduğu için ticari kiralama fiyatları söz konusu olabilir.

Yeni projelerde Şişlideki kiralık dairelere alternatif seçenekleri de bulabilirsiniz. Elbette fiyat olarak daha yüksek olsa da bu projelerin artıları da bulunmaktadır. Bu anlamda bölgeye hakim olan bir emlak danışmanı, sizin için daha net yaklaşımlar sunabilir. Bu amaçla RentRovi size tam anlamıyla yardımcı olacaktır.

Şişli’de Kiralık Daire Fiyatları Ne Kadar?

İstanbul gibi kozmopolit bir şehirde yaşamanın maddi bedelleri de ağır olabilir. Özellikleri bakımından, iş olanakları ve gelir düzeyinin de yüksek olduğu bu şehir, Türkiye genelinden ayrı bir yapıya sahiptir. Şişli gibi bir merkez ilçede kiralık daire bedelleri yapının özelliklerine göre yüksek seviyelere ulaşabilir. Her zaman talep gören, olanakları çeşitli olan bu şehirde belli başlı ilçeler daha da büyük öneme sahiptir. Şişli kiralık daire fiyatları bu açıdan incelendiğinde, bazı ilçelere göre uygun, bazılarına göre yüksek kalacaktır. Ulaşım masraflarınızı sıfırladığınızda, Şişli’de vereceğiniz ortalama 7000 ₺ kira bedeli olarak oldukça uygun olacaktır. Bu tutarlarda ve birkaç kademe üzerinde ev bulmanız, belli bölgelerde mümkündür. Zamandan ve ulaşım giderlerinden elde edeceğiniz tasarruf ise, gelirlerinizi ciddi anlamda dengeleyecektir. Bu bölgede çalışan ve yaşayan insanların belli bir gelir düzeyi bulunur. Bu nedenle, Şişli kiralık daire fiyatları 7000 ₺ ile 20000 ₺ arasında değişebilir. Elbette üst barem değişkendir ve daha çok iş yerlerine ya da lüks konutlara ilişkindir. Bu nedenle Şişli kiralık daire baremi her zaman farklılıklar gösterebilmektedir. Şişli kiralık daire arayan kişilerin ilk yapması gereken doğru kriterlerde ve ihtiyacınıza yönelik uygun bir ev bulmasıdır. RentRovi, kiralık daire konusunda size en hızlı ve uygun çözümlerle hizmet vermektedir.

Şişli'de kiralık evler

SSS

Nasıl başlayacağınız, kiralayacağınız, ilanlarınızı nasıl yöneteceğiniz ve daha fazlası.

Hemen Başlayın
RentRovi nedir ve nasıl çalışır?

RentRovi, ev sahipleri ve kiracılar için uçtan uca bir yönetim sunan orta ve uzun dönem ev kiralama platformudur.

RentRovi aracılığıyla ev kiralamak avantajlı mıdır?

When you rent a house through RentRovi, we reduce your house visits by 60% thanks to the correct location, pictures and videos, and you can even rent a house online from where you live.
Thanks to the favorable commission and different deposit models we offer, we save up to 50% in the first rental compared to traditional real estate offices.
When you encounter a problem with the house after the rental, you can reach it online 24/7.

RentRovi'de kimler ev kiralayabilir veya kiraya verebilir?

RentRovi'de herkes ev kiralayabilir. Geçerli ve yasal bir statünüz olduğu sürece. Yabancılar için Türkiye'de geçerli oturma izniniz/vizeniz, düzenli bir geliriniz ya da Türk kefiliniz varsa gönül rahatlığıyla RentRovi aracılığıyla ev kiralayabilirsiniz.
Ev sahipleri için olduğu gibi, herhangi bir ev sahibi RentRovi’de evini kiralayabilir.

Hangi şehirlerde hizmet veriyorsunuz?

Şimdilik sadece İstanbul’un büyük ilçelerinde hizmet veriyoruz.
2022 ilk aylarında tüm İstanbul ve Türkiye’nin en büyük üç şehrinde hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Fiyat Değerlendirmesi
RentRovi’ye üye olmak ücretli mi?

RentRovi’de ücretsiz olarak hesap oluşturabilirsiniz. Sunduğumuz hizmet modellerine göre ücretlendirme yapıyoruz. Daha fazla bilgi için www.rentrovi.com/ev-sahibi/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ev kiralama ilanı ne kadar?

Evinizi RentRovi'de ilana vermek tamamen ücretsizdir. Üstelik hiçbir ücret ödemeden istediğiniz kadar ilan verebilirsiniz.

Satış Soruları
RR-Depozitosuz Model nedir?

Ev kiralarken depozito ödemesi yapılmadan, bir depozito bedelinin 1/3’i alınarak, bir senelik kiraya yansıtılmış kiralama seçeneğidir. Kiralama bitiminde bu ücret ev sahibinden talep edilmez.

Taksitli Depozitolu ve Komisyonlu Model nedir?

Bu model RentRovi Koçfinans iş birliğiyle hayata geçirilen bir modeldir. Ev sahibine senelik kirasını peşin veriyoruz, siz kiracılar içinde depozito ve komisyonu bir anda ödemeden adınıza tanımlanan bir kredi ile 12 taksit şeklinde ödemesini yapabiliyorsunuz.

Depozitosuz Model nedir?

Şu andan itibaren, bugüne kadar ödediğiniz depozito ücreti, bu modelle tamamen cebinizde kalıyor. Ev sahibi olarak tüm yıllık kiranızı peşin alabilirsiniz ve aylık kira ödemesi derdiniz kalmaz.

Kullanım Kılavuzları
Nasıl hesap oluşturabilirim?

Kiracı olarak hesap oluşturmak için, Üye Ol butonuna basın ve sayfadaki yönlendirmeleri takip edin.

Kiralık evi ziyaret edebilir miyim?

İlan detayları sayfasından ziyaret ayarla butonuna basın, uygun zaman aralığınızı seçin ve talebinizi iletin. 12 saat içinde ev sahibi veya RentRovi görevlisi size cevap verecektir. Talebinize cevap verildiğinde mail yoluyla bildirim gelecektir, bu yüzden mailinizi düzenli olarak kontrol etmenizde fayda var. Güncellemelerden haberdar olmak için Rentrovi hesabınıza Giriş yapabilirsiniz.

Evi görmeden online olarak kiralayabilir miyim?

You can rent the house online with the help of 100% accurate visual and advertisement information. If the information in the image and advertisement is not correct after renting the house, your fee will be refunded exactly.

Evi ne kadar süreyle kiralayabilirim?

Bünyemizde bulunan evler 1-12 ay arasında kiralamaya uygunudur. Bu süreçlerin uzunluğu ve kısalığı ev sahibinin isteğine göre düzenleniyor.