logo
Ara
Giriş Yap
  Henüz favoriler yok

Favorilerim İlanlar

Kağıthane Vera Residence’ta Lüks Kiralık Daire

1 oda 1 salon 1 banyo 90 m² Eşyalı Central Heating Kat 6 Bina yaşı 0yıl

Daire
 • KİRALANDI
 • İlan Numarası 145
 • Görüntüleme - 156

Açıklama

Kiralık dairemiz Kağıthane Vera Residence’ta bulunmaktadır. Kiralık dairemiz eşyalı olup tüm eşyalar mevcuttur, çantanızı alıp taşınabilirsiniz. Residence’ta açık kapalı havuz, 7/24 güvenlik, düzenli olarak temizlik, otopark, residenca ait bahçe , sauna, açık ve kapalı otopark hepsi mevcuttur. Ayrıca kiralık dairemizde tüm eşyalar son derece kalitelidir.7/24 residence önünde toplu taşıma geçmektedir. Ayrıca Zorlu, Kanyon gibi alışveriş merkezlerine kolay ulaşım vardır. . Our rental apartment is located in Kagithane Vera Residence. Our rental apartment is fully furnished and all items are available, you can take your bag and move it. The residence has an indoor pool, 24/7 security, regular cleaning, parking, a garden of a residenca, sauna, indoor and outdoor parking. In addition, all the goods in our rented apartment are of high quality. There is public transportation in front of the 7/24 residence. In addition, there are easy access to shopping centers such as Zorlu and Kanyon.

Bu Daire nasıl kiralayabilirim?

Rent your dream house 100% online

RentRovi ekibi tüm evleri önceden sizin için ziyaret edip, kontrol ediyor. Biz tüm evlerin resim, video ve teknik bilgilerini inceledikten sonra yayınlıyoruz; kiracı olarak endişelenmeden online olarak kiralayabilirsiniz.

Create an account and prepare all required documents

Gelirinizi kanıtlayacak tüm gerekli belgeleri ev sahibine ilettin.

Contact the landLord

Bu evi kiralamaya hazırsan, ev sahibiyle iletişime geç ve ziyaret için plan oluştur.

Make payment

Kiralamak istediğiniz evi, belirlemiş olduğumuz rezervasyon ücreti karşılığında siz evi ziyaret edip son kararınızı verene kadar geçici olarak rezerve ediyoruz. Bu esnada diğer kiracılar geçici olarak size rezerve edilmiş olan ev ilanina ulaşamamaktadir. Herhangi bir aksaklık olması durumunda size alternatif evler bakıyoruz ya da tüm rezervasyon ücretini iade ediyoruz.

Move in

Evi gördükten sonra, her şey yolundaysa kontratı imzala ve taşın.

RR-Depozitosuz 19.250 ₺
Depozitolu 17.500 ₺
Aidat: 800 ₺

RR-Depozitosuz ile

RR-Depozitosuz model, bir depozito bedelinin %50 ile %75 arasında alınarak, aylık kiraya eşit taksitler halinde uygulanan modeldir. Bu modelde kiralama bitiminde ödenen ücret ev sahibine kalır.

Örnek: Bunun Daire için

 • Aylık kira17.500 ₺
 • Aylık RR-Depozitosuz 1.750 ₺
 • Aidat 800 ₺
 • Toplam: 20.050 ₺

Depozitolu

Bu modelde depozito ücreti olan bir modeldir. Eğer evde hasar yoksa tüm ödemeler yapılmışsa, kiralama bitiminde size geri ödeniyor.

Örnek: Bunun Daire için

 • Aylık kira17.500 ₺
 • Depozito 17.500 ₺
 • Aidat 800 ₺
 • Toplam: 35.800 ₺

Depozitosuz ile

Bugüne kadar ödediğiniz depozito ücretleri cebinizde kalacak.

Örnek: Bunun Daire için

 • Depozitosuz Şu an uygun değil bu Daire için

Ziyaret Planla