logo
Ara
Giriş Yap
  Henüz favoriler yok

Favorilerim İlanlar

3 oda 1 salon 1 banyo 125 m² Eşyalı Central Heating Kat 4 Bina yaşı 35yıl

Daire
 • KİRALANDI
 • İlan Numarası 123
 • Görüntüleme - 156

Açıklama

Kiralık dairemiz Şişli Harbiye'de Hilton Otel karşısında Vatikan Konsolosluğu karşısında bulunmaktadır. Kiralık dairemiz ferah geniş ve iki balkona sahiptir. Ayrıca her oda da klima bulunmaktadır. Sadece RentRovi'ye özel biz bu fiyatı uyguluyoruz. Harbiye'de benzer daireler en az %30 kirası daha fazladır. Ayrıca binada özel güvenlik bulunmakta, daire ile ilgili bir sorunla karşılaştığınızda 7/24 ulaşabilirsiniz. Kiralık dairemiz çok iyi bir konumda Taksim, Nişantaşı ve Osmanbey metrosuna 5 dakika mesafededir. Dairede tüm eşyalar mevcut sadece çantanızı alıp taşınabilirsiniz. Ayrıca tüm odalar çift yataklıdır. Our rental flat is located in Şişli Harbiye, opposite the Hilton Hotel, opposite the Vatican Consulate. Our flat for rent is spacious and has two balconies. In addition, each room has air conditioning. We apply this price exclusively for RentRovi. Similar apartments in Harbiye are at least 30% more. There is also a private security in the building, you can reach it 24/7 when you encounter a problem with the apartment. Our rental apartment is in a very good location, 5 minutes from Taksim, Nişantaşı and Osmanbey metro. All items are available in the apartment, you can just take your bag and move it. In addition, all rooms have double beds.

Bu Daire nasıl kiralayabilirim?

Rent your dream house 100% online

RentRovi ekibi tüm evleri önceden sizin için ziyaret edip, kontrol ediyor. Biz tüm evlerin resim, video ve teknik bilgilerini inceledikten sonra yayınlıyoruz; kiracı olarak endişelenmeden online olarak kiralayabilirsiniz.

Create an account and prepare all required documents

Gelirinizi kanıtlayacak tüm gerekli belgeleri ev sahibine ilettin.

Contact the landLord

Bu evi kiralamaya hazırsan, ev sahibiyle iletişime geç ve ziyaret için plan oluştur.

Make payment

Kiralamak istediğiniz evi, belirlemiş olduğumuz rezervasyon ücreti karşılığında siz evi ziyaret edip son kararınızı verene kadar geçici olarak rezerve ediyoruz. Bu esnada diğer kiracılar geçici olarak size rezerve edilmiş olan ev ilanina ulaşamamaktadir. Herhangi bir aksaklık olması durumunda size alternatif evler bakıyoruz ya da tüm rezervasyon ücretini iade ediyoruz.

Move in

Evi gördükten sonra, her şey yolundaysa kontratı imzala ve taşın.

RR-Depozitosuz 4.900 ₺
Depozitolu 4.500 ₺
Aidat: 150 ₺

RR-Depozitosuz ile

RR-Depozitosuz model, bir depozito bedelinin %50 ile %75 arasında alınarak, aylık kiraya eşit taksitler halinde uygulanan modeldir. Bu modelde kiralama bitiminde ödenen ücret ev sahibine kalır.

Örnek: Bunun Daire için

 • Aylık kira4.500 ₺
 • Aylık RR-Depozitosuz 400 ₺
 • Aidat 150 ₺
 • Toplam: 5.050 ₺

Depozitolu

Bu modelde depozito ücreti olan bir modeldir. Eğer evde hasar yoksa tüm ödemeler yapılmışsa, kiralama bitiminde size geri ödeniyor.

Örnek: Bunun Daire için

 • Aylık kira4.500 ₺
 • Depozito 4.500 ₺
 • Aidat 150 ₺
 • Toplam: 9.150 ₺

Depozitosuz ile

Bugüne kadar ödediğiniz depozito ücretleri cebinizde kalacak.

Örnek: Bunun Daire için

 • Depozitosuz Şu an uygun değil bu Daire için

Ziyaret Planla