logo
Ara
Giriş Yap
  Henüz favoriler yok

Favorilerim İlanlar

Gayrettepe'de Ferah 3+1 Ful Eşyalı Kiralık Daire

3 oda 1 salon 1 banyo 130 m² Eşyalı Central Heating Kat 4 Bina yaşı 29yıl

Daire
 • KİRALANDI
 • İlan Numarası 188
 • Görüntüleme - 156

Açıklama

-Kiralık dairemiz Gayrettepe'de merkezi ve nezih bir yerdedir. -Kiralık dairemizin üç cephesi açık olup günün her saatinde güneşten yararlanılabiliyor. -Kiralık dairemiz tüm eşyalar mevcut olup ekstradan çamaşır kurutma makinesi, ekmek kızartma makinesi gibi en uç ihtiyaçları karşılayacak bir donanıma sahiptir. -Kiralık dairemiz çevresinde hastane, Avm ve toplu taşımaya çok yakındır. - Siz kiracılar çantanızı alıp taşınıp, İstanbul'un en popüler semtlerinde ferah dairede yaşamanın keyfine varabilirsiniz. -Kiralık dairemizin bulunduğu apartmanın önünde ağaçlarla dolu bir bahçede bulunmaktadır. -Our flat for rent is in a central and decent place in Gayrettepe. -Three sides of our rental flat are open and you can benefit from the sun at that hour of the day. -Our apartment for rent has all the items and it is equipped with extra equipment such as a washing machine, toaster. -Our rental flat is very close to hospital, shopping mall and public transportation. -tenants, can carry your bags and enjoy living in the most popular districts of Istanbul.

Video

Bu Daire nasıl kiralayabilirim?

Rent your dream house 100% online

RentRovi ekibi tüm evleri önceden sizin için ziyaret edip, kontrol ediyor. Biz tüm evlerin resim, video ve teknik bilgilerini inceledikten sonra yayınlıyoruz; kiracı olarak endişelenmeden online olarak kiralayabilirsiniz.

Create an account and prepare all required documents

Gelirinizi kanıtlayacak tüm gerekli belgeleri ev sahibine ilettin.

Contact the landLord

Bu evi kiralamaya hazırsan, ev sahibiyle iletişime geç ve ziyaret için plan oluştur.

Make payment

Kiralamak istediğiniz evi, belirlemiş olduğumuz rezervasyon ücreti karşılığında siz evi ziyaret edip son kararınızı verene kadar geçici olarak rezerve ediyoruz. Bu esnada diğer kiracılar geçici olarak size rezerve edilmiş olan ev ilanina ulaşamamaktadir. Herhangi bir aksaklık olması durumunda size alternatif evler bakıyoruz ya da tüm rezervasyon ücretini iade ediyoruz.

Move in

Evi gördükten sonra, her şey yolundaysa kontratı imzala ve taşın.

RR-Depozitosuz 6.500 ₺
Depozitolu 6.100 ₺
Aidat: Belirtilmemiş

RR-Depozitosuz ile

RR-Depozitosuz model, bir depozito bedelinin %50 ile %75 arasında alınarak, aylık kiraya eşit taksitler halinde uygulanan modeldir. Bu modelde kiralama bitiminde ödenen ücret ev sahibine kalır.

Örnek: Bunun Daire için

 • Aylık kira6.100 ₺
 • Aylık RR-Depozitosuz 338 ₺
 • Aidat 0 ₺
 • Toplam: 6.438 ₺

Depozitolu

Bu modelde depozito ücreti olan bir modeldir. Eğer evde hasar yoksa tüm ödemeler yapılmışsa, kiralama bitiminde size geri ödeniyor.

Örnek: Bunun Daire için

 • Aylık kira6.100 ₺
 • Depozito 6.100 ₺
 • Aidat 0 ₺
 • Toplam: 12.200 ₺

Depozitosuz ile

Bugüne kadar ödediğiniz depozito ücretleri cebinizde kalacak.

Örnek: Bunun Daire için

 • Depozitosuz Şu an uygun değil bu Daire için

Ziyaret Planla