logo
Ara
Giriş Yap
    Henüz favoriler yok

Favorilerim İlanlar

Şişli Fulya Polat Tower’da Lüx Eşyalı Kiralık Dai…

1 oda 1 salon 1 banyo 85 m² Eşyalı Natural gas (combi) Kat 21 Bina yaşı 16yıl

Daire
  • KİRALANDI
  • İlan Numarası 14
  • Görüntüleme - 156

Açıklama

İstanbul Şişli Fulya Polat Tower Residencede Kiralık Eşyalı 1+1 Daire Polat Tower Residence şehir merkezinde, yüksek konforlu, kolay ulaşılabilir konumu ile yaşama yeni bir boyut getirmiştir POLAT TOWER RESIDENCE Proje, Türkiye'nin en güvenilir ve en tecrübeli kurumlarından Polat İnşaat tarafından 30 Ocak 1999 tarihinde temeli atılarak 42 kat, 152 metre yüksekliğinde yapılmak üzere inşaatına baslanmıştır. Polat İnşaat bu projede konut yaşamında bireylerin kendi mülklerinde 5 yıldız otel konforunda yaşamalarını amaçlamıştır. Polat Tower Residence hayata geçirilirken döneminin ve bugünün konut yaşamında kullanılabilecek dünyanın ileri, gelişmiş ve güvenilir teknolojileri ile donatılmıştır. Teknolojik donanım düyanın en güvenilir otomasyon sistemleri firması American HONEYWELL INT. İle işbirliği yapılarak Türkiye'nin döneminin tek ve tam otomasyonlu rezidansı gerçekleştirilmiştir. Çağına göre üst düzey teknolojileri barındıran bina günümüzde bile hala yeni yapımcı firmalar tarafından taklit edilmektedir. 3.2 metre tavan yüksekliğine sahip 71 m2 ve 81 m2 büyüklüğünde stüdyo daireler salon, bir oda, banyo ve mutfaktan oluşan bir mimariye sahiptir. Dairelerde buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, mikrodalga, çöp öğütücü, jakuzi, fırın, elektrikli ocak, portmanto, gardrop, hazır mutfak, banyo dolapları standart olarak bulunmaktadır. Kiralık dairemiz yeni kiracılarını bekliyor. Güvenilir kiracılar ve gelir durumu kanıtlanmış kiracılar önceliğimizdir.

Bu Daire nasıl kiralayabilirim?

Rent your dream house 100% online

RentRovi ekibi tüm evleri önceden sizin için ziyaret edip, kontrol ediyor. Biz tüm evlerin resim, video ve teknik bilgilerini inceledikten sonra yayınlıyoruz; kiracı olarak endişelenmeden online olarak kiralayabilirsiniz.

Create an account and prepare all required documents

Gelirinizi kanıtlayacak tüm gerekli belgeleri ev sahibine ilettin.

Contact the landLord

Bu evi kiralamaya hazırsan, ev sahibiyle iletişime geç ve ziyaret için plan oluştur.

Make payment

Kiralamak istediğiniz evi, belirlemiş olduğumuz rezervasyon ücreti karşılığında siz evi ziyaret edip son kararınızı verene kadar geçici olarak rezerve ediyoruz. Bu esnada diğer kiracılar geçici olarak size rezerve edilmiş olan ev ilanina ulaşamamaktadir. Herhangi bir aksaklık olması durumunda size alternatif evler bakıyoruz ya da tüm rezervasyon ücretini iade ediyoruz.

Move in

Evi gördükten sonra, her şey yolundaysa kontratı imzala ve taşın.

Depozitolu 4.200 ₺
Aidat: Belirtilmemiş

RR-Depozitosuz ile

RR-Depozitosuz model, bir depozito bedelinin %50 ile %75 arasında alınarak, aylık kiraya eşit taksitler halinde uygulanan modeldir. Bu modelde kiralama bitiminde ödenen ücret ev sahibine kalır.

Örnek: Bunun Daire için

  • Aylık kira4.200 ₺
  • Aylık RR-Depozitosuz 0 ₺
  • Aidat None ₺
  • Toplam: 4.200 ₺

Depozitolu

Bu modelde depozito ücreti olan bir modeldir. Eğer evde hasar yoksa tüm ödemeler yapılmışsa, kiralama bitiminde size geri ödeniyor.

Örnek: Bunun Daire için

  • Aylık kira4.200 ₺
  • Depozito 4.200 ₺
  • Aidat None ₺
  • Toplam: 8.400 ₺

Depozitosuz ile

Bugüne kadar ödediğiniz depozito ücretleri cebinizde kalacak.

Örnek: Bunun Daire için

  • Depozitosuz Şu an uygun değil bu Daire için

Ziyaret Planla