logo
Ara
Giriş Yap
  Henüz favoriler yok

Favorilerim İlanlar

Sinpaş Queen Bomonti'de Kiralık Daire

1 oda 1 salon 1 banyo 110 m² Eşyasız Central Heating Kat 30+ Bina yaşı 0yıl

Daire
 • KİRALANDI
 • İlan Numarası 95
 • Görüntüleme - 156

Açıklama

1+1 Kiralık daire Kiralık daire, İstanbul’un kültür, sanat ve eğlence merkezlerine yürüme mesafesinde, aracınızla boğaza 2 dakika uzaklıkta ve Dolmabahçe Tüneli’nin hemen yanı başında bulunan Queen Bomonti’yle şehrin merkezinde yaşayın. Kiralık dairemiz de kent yaşamının ritmiyle uyumlu, fonksiyonel ve loft tarzın yalınlığı içinde tasarlanmış yaşam alanları Sinpaş Bomonti'de. Doğal gün ışığının evin her yerine ulaşmasını sağlayan şeffaflık, (yerden tavana kadar olan doğramalarla) İstanbul’un tarifsiz manzarasını da içeri davet ediyor. Göz alıcı bir peyzaj içinde şehrin kalbinde gizli bir bahçeye sahip olmayı kim istemez? Queen Bomonti, size şehri ve doğayı buluşturan bambaşka bir hayat sunuyor. Dinlenme, yürüyüş, kutlama ve davet alanlarında ailenizle geçirdiğiniz zamanın ne kadar değerli olduğunu hissedeceksiniz. Queen Bomonti’nin Lobby’si, yüksek tavanı, modern tasarımı ve çarpıcı dekorasyonuyla görenleri ilk bakışta etkileyecek bir ihtişama sahip. Lobby’deki kuru temizleme, terzi, kuaför, lostra salonu, süper market ve pastanede günlük ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Queen Bomonti’nin en üst katında yer alan Crown Lounge, elit bir yaşamın unsurlarını yansıtan ince bir zevkle tasarlandı. İstanbul’un büyüleyici manzarası ayaklarınızın altındayken özel kutlamalarınızı unutamayacağınız anlara dönüştürebilirsiniz. Live in the center of the city thanks to Queen Bomonti, right near Dolmabahçe Tunnel, a 2-minute drive away from Istanbul's culture, arts and entertainment centers. Who doesn't want to have a secret garden in the heart of the city with a glamorous landscape? Queen Bomonti offers a different life that brings you together nature and urbanity. You will feel how precious is your time with your family is in the spa, social facilities, celebration and invitation areas.Queen Bomonti's Lobby has a magnificient high ceilings, modern design and stunning decore that will impress you at first glance. You can meet your daily needs from dry cleaning, tailor, hairdresser, cobbler, supermarket and pastry shop just in the Lobby. Located on the top floor of Queen Bomonti, the Crown Lounge is designed with a subtle taste that reflects the elements of an elite life. You can turn your special celebrations into moments you cannot forget while Istanbul's fascinating view is under your feet. Sinpaş Bomonti apartments are designed with a functional and loft interior design that reflects the urban life. Due to large windows starting from the floor up to the ceiling , the sun light will cross through every single point to your home and you will enjoy more the amazing view of İstanbul.

Bu Daire nasıl kiralayabilirim?

Rent your dream house 100% online

RentRovi ekibi tüm evleri önceden sizin için ziyaret edip, kontrol ediyor. Biz tüm evlerin resim, video ve teknik bilgilerini inceledikten sonra yayınlıyoruz; kiracı olarak endişelenmeden online olarak kiralayabilirsiniz.

Create an account and prepare all required documents

Gelirinizi kanıtlayacak tüm gerekli belgeleri ev sahibine ilettin.

Contact the landLord

Bu evi kiralamaya hazırsan, ev sahibiyle iletişime geç ve ziyaret için plan oluştur.

Make payment

Kiralamak istediğiniz evi, belirlemiş olduğumuz rezervasyon ücreti karşılığında siz evi ziyaret edip son kararınızı verene kadar geçici olarak rezerve ediyoruz. Bu esnada diğer kiracılar geçici olarak size rezerve edilmiş olan ev ilanina ulaşamamaktadir. Herhangi bir aksaklık olması durumunda size alternatif evler bakıyoruz ya da tüm rezervasyon ücretini iade ediyoruz.

Move in

Evi gördükten sonra, her şey yolundaysa kontratı imzala ve taşın.

RR-Depozitosuz 7.708 ₺
Depozitolu 7.500 ₺
Aidat: 850 ₺

RR-Depozitosuz ile

RR-Depozitosuz model, bir depozito bedelinin %50 ile %75 arasında alınarak, aylık kiraya eşit taksitler halinde uygulanan modeldir. Bu modelde kiralama bitiminde ödenen ücret ev sahibine kalır.

Örnek: Bunun Daire için

 • Aylık kira7.500 ₺
 • Aylık RR-Depozitosuz 208 ₺
 • Aidat 850 ₺
 • Toplam: 8.558 ₺

Depozitolu

Bu modelde depozito ücreti olan bir modeldir. Eğer evde hasar yoksa tüm ödemeler yapılmışsa, kiralama bitiminde size geri ödeniyor.

Örnek: Bunun Daire için

 • Aylık kira7.500 ₺
 • Depozito 7.500 ₺
 • Aidat 850 ₺
 • Toplam: 15.850 ₺

Depozitosuz ile

Bugüne kadar ödediğiniz depozito ücretleri cebinizde kalacak.

Örnek: Bunun Daire için

 • Depozitosuz Şu an uygun değil bu Daire için

Ziyaret Planla