logo
Ara
Giriş Yap
  Henüz favoriler yok

Favorilerim İlanlar

1 oda 1 salon 1 banyo 45 m² Eşyalı Central Heating Kat 2 Bina yaşı 2yıl

Daire
 • İlan Numarası 149
 • Görüntüleme - 156

Açıklama

MOTİVADA RESİDENCE Bölgenin Bomonti Ada'nın komşusu,Mimar Sinan Üniversitesi'ne 100 metre uzaklıkta Silahşör Caddesi'nde, altında market ve restoran zincirlerinin bulunduğu size ait bir yaşam alanı. Motivada Residence 55 üniteden oluşmakta olup, bina içerisinde spor salonu ve otopark imkanı vardır. Daire iç bölmelerinde şık cam bölmeler kullanılmış olup hem salonda hem de yatak odasında VRV sistem Daikin marka soğutma cihazları kullanılmıştır. Daire içinde peteklerle görüntü kirliliğine engel olmak adına yerden ısıtma sistemi tercih edilmiştir. FULL BEYAZ EŞYALIDIR; buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, elektrikli dokunmatik ocak ve davlumbaz,koltuk takımı,yemek masa ve sandalyesi,tv ve tv ünitesi,yatak ve gardolap ile döşenmiştir. Kağıthane ve Dolmabahçe Tünelleri ile ulaşım kolaylığı Osmanbey Metroya 5 dk. yürüme mesafesi Bomontiada, Organik Pazar ve Bit Pazarına komşu Mimar Sinan Üniversitesi, Doğa Koleji, Evrim İtalyan Koleji, İTA Okulları, Saint Michelle Fransız Lisesi gibi prestijli okulların merkezinde Bilgi ve Bahçeşehir Üniversitesi öğrencilerinin yoğunlukta kaldığı bölge BOMONTİ 7/24 GÜVENLİK VE RESEPSİYON HİZMETİ KAPALI OTOPARK VE VALE SPOR SALONU TEKNİK SERVİS MOTIVADA RESIDENCE The lowest fee in the region is 475 TL. Bomonti Ada's neighbor, 100 meters from Mimar Sinan University, is a living space of your own on Silahşör Caddesi, under which there are grocery and restaurant chains. Motivada Residence consists of 55 units and there is a gym and parking facilities inside the building. Stylish glass partitions were used in the interior parts of the apartment, and VRV system Daikin brand cooling devices were used in both the living room and bedroom. In order to prevent visual pollution with honeycombs in the apartment, a floor heating system was preferred. IT IS FULLY WHITE ITEMS; It is furnished with refrigerator, washing machine, dishwasher, oven, electric touch cooker and hood, sofa set, dining table and chair, TV and TV unit, bed and wardrobe. Ease of access with Kağıthane and Dolmabahçe Tunnels 5 min to Osmanbey Metro. walking distance Bomontiada, adjacent to Organic Market and Flea Market At the center of prestigious schools such as Mimar Sinan University, Doğa College, Evrim Italian College, ITA Schools, Saint Michelle French High School The region where Bilgi and Bahçeşehir University students are concentrated BOMONTİ 7/24 SECURITY AND RECEPTION SERVICE CLOSED PARKING AND VALE GYM TECHNICAL SERVICE

Bu Daire nasıl kiralayabilirim?

Rent your dream house 100% online

RentRovi ekibi tüm evleri önceden sizin için ziyaret edip, kontrol ediyor. Biz tüm evlerin resim, video ve teknik bilgilerini inceledikten sonra yayınlıyoruz; kiracı olarak endişelenmeden online olarak kiralayabilirsiniz.

Create an account and prepare all required documents

Gelirinizi kanıtlayacak tüm gerekli belgeleri ev sahibine ilettin.

Contact the landLord

Bu evi kiralamaya hazırsan, ev sahibiyle iletişime geç ve ziyaret için plan oluştur.

Make payment

Kiralamak istediğiniz evi, belirlemiş olduğumuz rezervasyon ücreti karşılığında siz evi ziyaret edip son kararınızı verene kadar geçici olarak rezerve ediyoruz. Bu esnada diğer kiracılar geçici olarak size rezerve edilmiş olan ev ilanina ulaşamamaktadir. Herhangi bir aksaklık olması durumunda size alternatif evler bakıyoruz ya da tüm rezervasyon ücretini iade ediyoruz.

Move in

Evi gördükten sonra, her şey yolundaysa kontratı imzala ve taşın.

Depozitolu 32.000 ₺
Aidat: 850 ₺

RR-Depozitosuz ile

RR-Depozitosuz model, bir depozito bedelinin %50 ile %75 arasında alınarak, aylık kiraya eşit taksitler halinde uygulanan modeldir. Bu modelde kiralama bitiminde ödenen ücret ev sahibine kalır.

Örnek: Bunun Daire için

 • Aylık kira32.000 ₺
 • Aylık RR-Depozitosuz 2.500 ₺
 • Aidat 850 ₺
 • Toplam: 35.350 ₺

Depozitolu

Bu modelde depozito ücreti olan bir modeldir. Eğer evde hasar yoksa tüm ödemeler yapılmışsa, kiralama bitiminde size geri ödeniyor.

Örnek: Bunun Daire için

 • Aylık kira32.000 ₺
 • Depozito 32.000 ₺
 • Aidat 850 ₺
 • Toplam: 64.850 ₺

Depozitosuz ile

Bugüne kadar ödediğiniz depozito ücretleri cebinizde kalacak.

Örnek: Bunun Daire için

 • Depozitosuz Şu an uygun değil bu Daire için

Ziyaret Planla