logo
Ara
Giriş Yap
  Henüz favoriler yok

Favorilerim İlanlar

Mecidiyeköy Eşyalı Kiralık Daire

1 oda 1 salon 1 banyo 70 m² Eşyalı Natural gas (combi) Kat 4 Bina yaşı 3yıl

Daire
 • KİRALANDI
 • İlan Numarası 82
 • Görüntüleme - 156

Açıklama

Kiralık dairemiz eşyalıdır. İçindekiler : buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ocak, aspiratör, fırın, 100 ekran tv, koltuk takımı, çift kişilik yatak, giysi dolabı, perde, sehpa, klima, tv ünitesi, VS.. Kiralık dairemizde tüm eşyalar sıfırdır. Kiralık dairemiz konum olarak çevresinde restorantlar market benzinlik sağlık ocağı vardır. Profilo AVM METRO CİTY AVM KANYON AVM ÖZDİLEK AVM YE MAKSİMUM 10 DK UZAKLIKTADIR KİRALIK DAİRE ŞUANLIK OLARAK MİNİBÜS HATLARI VARDIR MİNİBÜSLER YUKARIDAKİ AVMLERE , METRO VE METROBÜSE KONUTUN KONUMUNDAN TAHMİNİ 10 VEYA DAHA AZ BİR SÜRDE ULAŞMAKTADIR. KONUTUMUZ SON DERECE GÜVENLİKLİDİR ŞİFRELİ KAPI GÖRÜNTÜLÜ VE ALARMLI DİYAFON MERKEZİ KİLİTLİ FORMET MARKA ÇELİK KAPI, 7/24 GÜVENLİK KAMERASI VARDIR. OUR HOUSE IS FULLY FURNISHED APARTMENT. * APARTMENT INCLUDED INCLUDES: REFRIGERATOR, WASHING MACHINE, DISHWASHING MACHINE, COOKER, ASPIRATOR, OVEN , AIR CONDITIONING ,100 SCREEN TV, SEATING SET, DOUBLE BED, CLOTHING CABINET, COLOR CURTAIN, PORTMANTO UNIT, ETC .. Z is ZERO. * LOCATION AS AROUND THE RESTAURANTS MARKET SIMILARITY HEALTH CENTER. PROFILO SHOPPING METRO CITY SHOPPING CENTER KANYON SHOPPING CENTER ÖZDİLEK SHOPPING CENTER IS 10 MIN. * THERE ARE MINBUS LINES AS PRESENT MINBUSES, AVROWS, METRO AND METROBUS HOUSING ESTIMATION OF THE LOCATION OF THE HOUSING IN 10 (MİN) OR LESS. * OUR HOUSING IS EXTREMELY SAFETY DIAMOND CENTER LOCKED FORMET BRAND STEEL DOOR WITH PASSWORD VIEW AND ALARML WITH DOORS, 7/24 SECURİTY CAMERA.

Bu Daire nasıl kiralayabilirim?

Rent your dream house 100% online

RentRovi ekibi tüm evleri önceden sizin için ziyaret edip, kontrol ediyor. Biz tüm evlerin resim, video ve teknik bilgilerini inceledikten sonra yayınlıyoruz; kiracı olarak endişelenmeden online olarak kiralayabilirsiniz.

Create an account and prepare all required documents

Gelirinizi kanıtlayacak tüm gerekli belgeleri ev sahibine ilettin.

Contact the landLord

Bu evi kiralamaya hazırsan, ev sahibiyle iletişime geç ve ziyaret için plan oluştur.

Make payment

Kiralamak istediğiniz evi, belirlemiş olduğumuz rezervasyon ücreti karşılığında siz evi ziyaret edip son kararınızı verene kadar geçici olarak rezerve ediyoruz. Bu esnada diğer kiracılar geçici olarak size rezerve edilmiş olan ev ilanina ulaşamamaktadir. Herhangi bir aksaklık olması durumunda size alternatif evler bakıyoruz ya da tüm rezervasyon ücretini iade ediyoruz.

Move in

Evi gördükten sonra, her şey yolundaysa kontratı imzala ve taşın.

RR-Depozitosuz 2.775 ₺
Depozitolu 2.700 ₺
Aidat: 150 ₺

RR-Depozitosuz ile

RR-Depozitosuz model, bir depozito bedelinin %50 ile %75 arasında alınarak, aylık kiraya eşit taksitler halinde uygulanan modeldir. Bu modelde kiralama bitiminde ödenen ücret ev sahibine kalır.

Örnek: Bunun Daire için

 • Aylık kira2.700 ₺
 • Aylık RR-Depozitosuz 75 ₺
 • Aidat 150 ₺
 • Toplam: 2.925 ₺

Depozitolu

Bu modelde depozito ücreti olan bir modeldir. Eğer evde hasar yoksa tüm ödemeler yapılmışsa, kiralama bitiminde size geri ödeniyor.

Örnek: Bunun Daire için

 • Aylık kira2.700 ₺
 • Depozito 2.700 ₺
 • Aidat 150 ₺
 • Toplam: 5.550 ₺

Depozitosuz ile

Bugüne kadar ödediğiniz depozito ücretleri cebinizde kalacak.

Örnek: Bunun Daire için

 • Depozitosuz Şu an uygun değil bu Daire için

Ziyaret Planla

Konum