logo
Ara
Giriş Yap
  Henüz favoriler yok

Favorilerim İlanlar

KÂĞITHANE'DE MODERN VE ŞIK 1+1 EŞYALI DAİRE

1 oda 1 salon 1 banyo 60 m² Eşyalı Natural gas (combi) Kat 5 Bina yaşı 0yıl

Rezidans
 • KİRALANDI
 • İlan Numarası 559
 • Görüntüleme - 156

Açıklama

Daha fazla bilgi için RentRovi web sitesini ziyaret edebilir ya da bizlere +90 542 332 33 62 numaradan ulaşabilirsiniz.

For more details visit RentRovi web site or call +90 542 332 33 62  number.

 

KİRALIK DAIRE HAKKINDA:

 

Bu daire, Kağıthane Talatpaşa'da bulunan RESIM MODERN adlı bir konutta yer almaktadır. Yepyeni bir evde yaşamanın ayrıcalığını hissedin.

 

Bu 1+1 daire, 60 metrekarelik geniş yaşam alanıyla ferah ve konforlu bir deneyim sunar. Mobilyaları tamamen yenidir ve siz, bu evin ilk kiracısı olacaksınız.

 

Modern bir projenin keyfini çıkarın: 0-1 yaş aralığındaki binada yer alan daire, Resim Modern projesinin bir parçasıdır. Güvenlik ve olanaklarla donatılmış bu projede, modern yaşamın tüm avantajları sizinle.

 

Dairede bir balkon bulunması, dışarıda keyifli vakit geçirmeniz için güzel bir olanak sunar.

 

Dairedeki beyaz eşyalar arasında çamaşır makinesi, buzdolabı, klima ve bulaşık makinesi gibi tüm yeni ve modern ekipmanlar bulunmaktadır. Bu, evinizi hemen kullanıma hazır hale getirir ve günlük yaşamınızı daha konforlu hale getirir.

 

Sosyal olanaklarla lüks bir yaşam: Sadece evinizde değil, aynı zamanda projeye ait sosyal alanlarda da ayrıcalıklı hissedeceksiniz. Misafir odası, müzik odası, toplantı alanları ve parti odası gibi imkanlar yanı sıra sauna, kapalı havuz, bilardo odası, fitness merkezi ve sinema salonu gibi ayrıcalıklar sizleri bekliyor.

 

Kaliteli malzemelerle inşa edilmiş: Redefine edilmiş "ev" kavramıyla öne çıkan Resim Modern, orijinal mimarisi kadar geniş modüler imkanlarıyla da dikkat çeker. Zemin boyu camlar, ahşap desenli cepheler ve Fransız balkonları gibi birinci sınıf malzemelerle donatılmış, burası modernizmin hayat bulduğu yer.

 

Merkezi konumda lüks yaşam: Hayatın merkezine yakınlığıyla değil sadece, aynı zamanda ulaşım alternatifleriyle de dikkat çeker. Metrobüs Perpa Durağı'na 600 m, Eminönü-Eyüp-Alibeyköy Tramvay Hattı'na 3 km, Mecidiyeköy-Mahmutbey Metro-Kağıthane Durağı'na 3 km uzaklıkta olup, Beşiktaş-Kağıthane Tüneli'ne 2 m, E-5'e 6 km, Tem Okmeydanı-Hasdal Bağlantı Yolu üzerinden 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne 8 km, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne ise 12 km mesafededir.

 

ABOUT RENTAL HOUSE;

This flat is located in a residence called RESIM MODERN in Kağıthane Talatpaşa. Feel the privilege of living in a brand new house.

This 1+1 apartment offers a spacious and comfortable experience with its large living area of 60 square meters. Its furniture is completely new and you will be the first tenant of this house.

Enjoy a modern project: The flat, located in the 0-1 year old building, is part of the Resim Modern project. In this project equipped with security and amenities, all the advantages of modern life are with you.

Having a balcony in the apartment offers a nice opportunity to spend pleasant time outside.

The white goods in the apartment include all new and modern equipment such as washing machine, refrigerator, air conditioner and dishwasher. This makes your home ready for immediate use and makes your daily life more comfortable.

A luxurious life with social facilities: You will feel privileged not only in your home, but also in the social areas of the project. Facilities such as guest room, music room, meeting areas and party room, as well as privileges such as sauna, indoor pool, billiard room, fitness center and cinema hall are waiting for you.

Built with quality materials: Standing out with its redefine "home" concept, Resim Modern draws attention with its extensive modular facilities as well as its original architecture. Fitted with first-class materials such as floor-length glazing, wood-patterned facades and French balconies, this is where modernism comes to life.

Luxurious life in a central location: It attracts attention not only with its proximity to the center of life, but also with its transportation alternatives. It is 600 m from Metrobus Perpa Stop, 3 km from Eminönü-Eyüp-Alibeyköy Tram Line, 3 km from Mecidiyeköy-Mahmutbey Metro-Kağıthane Stop, 2 m from Beşiktaş-Kağıthane Tunnel, 6 km from E-5. It is 8 km from the 15 July Martyrs Bridge and 12 km from the Fatih Sultan Mehmet Bridge via the Tem Okmeydanı-Hasdal Connection Road.

 

RentRovi Konut Sahipleri İçin

Senelik peşin kira ödemesi

Aylık kira garantili

Güvenilir kiracı

Hızlı kiralama

Konut koruma sigortası

Uçtan uca yönetim

Hizmetleriyle siz ev sahiplerimiz hiç bir zahmet ve strese  katlanmadan evlerinizi yönetiyoruz.

 

Video

Bu Rezidans nasıl kiralayabilirim?

Rent your dream house 100% online

RentRovi ekibi tüm evleri önceden sizin için ziyaret edip, kontrol ediyor. Biz tüm evlerin resim, video ve teknik bilgilerini inceledikten sonra yayınlıyoruz; kiracı olarak endişelenmeden online olarak kiralayabilirsiniz.

Create an account and prepare all required documents

Gelirinizi kanıtlayacak tüm gerekli belgeleri ev sahibine ilettin.

Contact the landLord

Bu evi kiralamaya hazırsan, ev sahibiyle iletişime geç ve ziyaret için plan oluştur.

Make payment

Kiralamak istediğiniz evi, belirlemiş olduğumuz rezervasyon ücreti karşılığında siz evi ziyaret edip son kararınızı verene kadar geçici olarak rezerve ediyoruz. Bu esnada diğer kiracılar geçici olarak size rezerve edilmiş olan ev ilanina ulaşamamaktadir. Herhangi bir aksaklık olması durumunda size alternatif evler bakıyoruz ya da tüm rezervasyon ücretini iade ediyoruz.

Move in

Evi gördükten sonra, her şey yolundaysa kontratı imzala ve taşın.

RR-Depozitosuz 25.500 ₺
Depozitolu 24.000 ₺
Aidat: Belirtilmemiş

RR-Depozitosuz ile

RR-Depozitosuz model, bir depozito bedelinin %50 ile %75 arasında alınarak, aylık kiraya eşit taksitler halinde uygulanan modeldir. Bu modelde kiralama bitiminde ödenen ücret ev sahibine kalır.

Örnek: Bunun Rezidans için

 • Aylık kira24.000 ₺
 • Aylık RR-Depozitosuz 1.500 ₺
 • Aidat 0 ₺
 • Toplam: 25.500 ₺

Depozitolu

Bu modelde depozito ücreti olan bir modeldir. Eğer evde hasar yoksa tüm ödemeler yapılmışsa, kiralama bitiminde size geri ödeniyor.

Örnek: Bunun Rezidans için

 • Aylık kira24.000 ₺
 • Depozito 24.000 ₺
 • Aidat 0 ₺
 • Toplam: 48.000 ₺

Depozitosuz ile

Bugüne kadar ödediğiniz depozito ücretleri cebinizde kalacak.

Örnek: Bunun Rezidans için

 • Depozitosuz Şu an uygun değil bu Rezidans için

Ziyaret Planla