logo
Ara
Giriş Yap
  Henüz favoriler yok

Favorilerim İlanlar

Harbiye Ana Cadde Üzerinde Eşyalı Lüks Daire

2 oda 1 salon 1 banyo 100 m² Eşyalı Natural gas (combi) Kat 2 Bina yaşı 36yıl

Daire
 • KİRALANDI
 • İlan Numarası 190
 • Görüntüleme - 156

Açıklama

-Kiralık dairemiz merkez bir konumda olup, Nişantaşına 2 dk yürüme mesafesindedir. -Kiralık dairemiz 7/24 toplu taşımaya ulaşabileceğiniz merkezi ana cadde üzerindedir. -Kiralık dairemiz beyaz tonlarla tasarlanmış olup, resimlerde görüldüğü gibi ferah ve rahat bir ortam sunmaktadır. -Kiralık dairemiz tümü eşyalı olup, odalarda klima bulunmaktadır. -Ayrıca dairemiz için en üst katta boğaz manzaralı ortak kullanıma açık bir terasta bulunmaktadır. -Kiralık dairemiz modern bir mutfağa sahip olup, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak araç ve gereçlere sahiptir. -Our flat for rent is in a central location, 2 minutes walking distance to Nişantaşı. Our rental flat is on the central main street where you can reach public transportation 24/7. - Our rental flat is designed in white tones and offers a spacious and comfortable environment as seen in the pictures. Our flat for rent is fully furnished and the rooms have air conditioning. -Also, for our flat, there is a terrace open to public use on the top floor with a view of the Bosphorus Our flat for rent has a modern kitchen and has tools and equipment all your needs.

Video

Bu Daire nasıl kiralayabilirim?

Rent your dream house 100% online

RentRovi ekibi tüm evleri önceden sizin için ziyaret edip, kontrol ediyor. Biz tüm evlerin resim, video ve teknik bilgilerini inceledikten sonra yayınlıyoruz; kiracı olarak endişelenmeden online olarak kiralayabilirsiniz.

Create an account and prepare all required documents

Gelirinizi kanıtlayacak tüm gerekli belgeleri ev sahibine ilettin.

Contact the landLord

Bu evi kiralamaya hazırsan, ev sahibiyle iletişime geç ve ziyaret için plan oluştur.

Make payment

Kiralamak istediğiniz evi, belirlemiş olduğumuz rezervasyon ücreti karşılığında siz evi ziyaret edip son kararınızı verene kadar geçici olarak rezerve ediyoruz. Bu esnada diğer kiracılar geçici olarak size rezerve edilmiş olan ev ilanina ulaşamamaktadir. Herhangi bir aksaklık olması durumunda size alternatif evler bakıyoruz ya da tüm rezervasyon ücretini iade ediyoruz.

Move in

Evi gördükten sonra, her şey yolundaysa kontratı imzala ve taşın.

RR-Depozitosuz 6.906 ₺
Depozitolu 6.500 ₺
Aidat: 100 ₺

RR-Depozitosuz ile

RR-Depozitosuz model, bir depozito bedelinin %50 ile %75 arasında alınarak, aylık kiraya eşit taksitler halinde uygulanan modeldir. Bu modelde kiralama bitiminde ödenen ücret ev sahibine kalır.

Örnek: Bunun Daire için

 • Aylık kira6.500 ₺
 • Aylık RR-Depozitosuz 406 ₺
 • Aidat 100 ₺
 • Toplam: 7.006 ₺

Depozitolu

Bu modelde depozito ücreti olan bir modeldir. Eğer evde hasar yoksa tüm ödemeler yapılmışsa, kiralama bitiminde size geri ödeniyor.

Örnek: Bunun Daire için

 • Aylık kira6.500 ₺
 • Depozito 6.500 ₺
 • Aidat 100 ₺
 • Toplam: 13.100 ₺

Depozitosuz ile

Bugüne kadar ödediğiniz depozito ücretleri cebinizde kalacak.

Örnek: Bunun Daire için

 • Depozitosuz Şu an uygun değil bu Daire için

Ziyaret Planla