logo
Ara
Giriş Yap
  Henüz favoriler yok

Favorilerim İlanlar

Cihangir'de Boğaz Manzaralı Kiralık Daire(Tüm Fat…

3 oda 1 salon 2 banyo 135 m² Eşyalı Natural gas (combi) Kat 4 Bina yaşı 60yıl

Daire
 • KİRALANDI
 • İlan Numarası 112
 • Görüntüleme - 156

Açıklama

The rental apartmant Stay beyond the Bosphorus, very central location in the heart of Cihangir, walking distance to all cafes and bars also Taksim. +3 bedrooms( one with Bosphorus view, one with maiden tower view).+1 spacious living room with panoromic Bosphorus view TV,A/C and fireplace.+1 fully equipped kitchen (dishwasher, oven, grill, toaster, filter coffe mahine etc) +Flat has balcony with a great Bosphorous view. +1 bathroom with jacuzzi and extra 1 small toilet. +One extra room as a warehouse room for your extra stuff. +Flat is located on the 4th floor with no elevator. +It has all the amenties; washing machine, drying rack, iron, iron board, hairdryer, cutlery, pans, etc... Not: ALL BILLS ARE INCLUDED( gas, internet, electricity, water) +Kiralık dairemiz Boğaz manzaralı, İstanbul'un en nezih semtlerinde olan Cihangir'in kalbindedir. +Tüm kafe, bar, restoran ve Taksim'e yürüme mesafesindedir. 3 oturma odası (1 oda Boğaz manzaralı, bir oda Kız Kulesi manzaralıdır). +360 Boğaz manzaralı salon klima ve şömine bulunmaktadır.+Dairemiz mutfağında tüm ihtiyaçları karşılayacak malzemeler bulunmakta(Bulaşık makinesi, fırın, tost makinesi, filtre kahve makines vb) + Kiralık dairemiz harika boğaz manzaralı bir balkona sahip.+Ayrıva bir odamız jakuzili olup ufak extra bir tuvalete bulunmakta. +Dairemiz 4. katta ve asansörsüzdür. +Kiralık dairemizde Çmaşır bulaşık makinesi, giysi kurutucu, saç kurutma makinesi, ütü ve ütü masası benzeri tüm eşyalar bulunmakta. NOT: TÜM FATURALAR İÇİNDEDİR.

İlan Detayları

Bu Daire nasıl kiralayabilirim?

Rent your dream house 100% online

RentRovi ekibi tüm evleri önceden sizin için ziyaret edip, kontrol ediyor. Biz tüm evlerin resim, video ve teknik bilgilerini inceledikten sonra yayınlıyoruz; kiracı olarak endişelenmeden online olarak kiralayabilirsiniz.

Create an account and prepare all required documents

Gelirinizi kanıtlayacak tüm gerekli belgeleri ev sahibine ilettin.

Contact the landLord

Bu evi kiralamaya hazırsan, ev sahibiyle iletişime geç ve ziyaret için plan oluştur.

Make payment

Kiralamak istediğiniz evi, belirlemiş olduğumuz rezervasyon ücreti karşılığında siz evi ziyaret edip son kararınızı verene kadar geçici olarak rezerve ediyoruz. Bu esnada diğer kiracılar geçici olarak size rezerve edilmiş olan ev ilanina ulaşamamaktadir. Herhangi bir aksaklık olması durumunda size alternatif evler bakıyoruz ya da tüm rezervasyon ücretini iade ediyoruz.

Move in

Evi gördükten sonra, her şey yolundaysa kontratı imzala ve taşın.

Depozitolu 13.000 ₺
Aidat: 150 ₺

RR-Depozitosuz ile

RR-Depozitosuz model, bir depozito bedelinin %50 ile %75 arasında alınarak, aylık kiraya eşit taksitler halinde uygulanan modeldir. Bu modelde kiralama bitiminde ödenen ücret ev sahibine kalır.

Örnek: Bunun Daire için

 • Aylık kira13.000 ₺
 • Aylık RR-Depozitosuz 0 ₺
 • Aidat 150 ₺
 • Toplam: 13.150 ₺

Depozitolu

Bu modelde depozito ücreti olan bir modeldir. Eğer evde hasar yoksa tüm ödemeler yapılmışsa, kiralama bitiminde size geri ödeniyor.

Örnek: Bunun Daire için

 • Aylık kira13.000 ₺
 • Depozito 13.000 ₺
 • Aidat 150 ₺
 • Toplam: 26.150 ₺

Depozitosuz ile

Bugüne kadar ödediğiniz depozito ücretleri cebinizde kalacak.

Örnek: Bunun Daire için

 • Depozitosuz Şu an uygun değil bu Daire için

Ziyaret Planla

Konum