logo
Ara
Giriş Yap
  Henüz favoriler yok

Favorilerim İlanlar

Cevahir'in Arkasında Kiralık Daire

2 oda 1 salon 1 banyo 90 m² Eşyalı Natural gas (combi) Kat 1 Bina yaşı 15yıl

Daire
 • İlan Numarası 154
 • Görüntüleme - 156

Açıklama

Kiralık dairemiz Cevahir AVM'nin arkasında olup, metro ve metrobüse yürüme mesafesindedir. Evimiz tamamen eşyalıdır. Evde bulunan eşyalar: -Plazma Tv -Salon oturma takımı -Klima -Wifi -Yemek masası -Büyük odada çift kişilik yatak ve büyük gardrop -Küçük odada tek kişilik yatak ve 3 ekstra yer yatağı Mutfak: -Buzdolabı -Çamaşır makinesi -Bulaşık makinesi Ev tertemiz ve 1. kattadır. Apartmanda asansör bulunmaktadır. Çantanızı alıp taşınabilirsiniz. Our rental flat is behind Cevahir AVM, for walking to metro and metrobus. Our house is fully furnished. Items found in the house: -Plasma Tv Living room set -Air conditioning -Wireless Internet -Dinner table -Large double bed and large wardrobe Single bed and 3 extra floor beds in small room Kitchen: -Fridge -Washing machine -Dishwasher The house is immaculate and on the 1st floor. There is an elevator in the apartment. You can take your bag and move.

Bu Daire nasıl kiralayabilirim?

Rent your dream house 100% online

RentRovi ekibi tüm evleri önceden sizin için ziyaret edip, kontrol ediyor. Biz tüm evlerin resim, video ve teknik bilgilerini inceledikten sonra yayınlıyoruz; kiracı olarak endişelenmeden online olarak kiralayabilirsiniz.

Create an account and prepare all required documents

Gelirinizi kanıtlayacak tüm gerekli belgeleri ev sahibine ilettin.

Contact the landLord

Bu evi kiralamaya hazırsan, ev sahibiyle iletişime geç ve ziyaret için plan oluştur.

Make payment

Kiralamak istediğiniz evi, belirlemiş olduğumuz rezervasyon ücreti karşılığında siz evi ziyaret edip son kararınızı verene kadar geçici olarak rezerve ediyoruz. Bu esnada diğer kiracılar geçici olarak size rezerve edilmiş olan ev ilanina ulaşamamaktadir. Herhangi bir aksaklık olması durumunda size alternatif evler bakıyoruz ya da tüm rezervasyon ücretini iade ediyoruz.

Move in

Evi gördükten sonra, her şey yolundaysa kontratı imzala ve taşın.

Depozitolu 24.000 ₺
Aidat: 100 ₺

RR-Depozitosuz ile

RR-Depozitosuz model, bir depozito bedelinin %50 ile %75 arasında alınarak, aylık kiraya eşit taksitler halinde uygulanan modeldir. Bu modelde kiralama bitiminde ödenen ücret ev sahibine kalır.

Örnek: Bunun Daire için

 • Aylık kira24.000 ₺
 • Aylık RR-Depozitosuz 2.000 ₺
 • Aidat 100 ₺
 • Toplam: 26.100 ₺

Depozitolu

Bu modelde depozito ücreti olan bir modeldir. Eğer evde hasar yoksa tüm ödemeler yapılmışsa, kiralama bitiminde size geri ödeniyor.

Örnek: Bunun Daire için

 • Aylık kira24.000 ₺
 • Depozito 24.000 ₺
 • Aidat 100 ₺
 • Toplam: 48.100 ₺

Depozitosuz ile

Bugüne kadar ödediğiniz depozito ücretleri cebinizde kalacak.

Örnek: Bunun Daire için

 • Depozitosuz Şu an uygun değil bu Daire için

Ziyaret Planla