logo
Ara
Giriş Yap
  Henüz favoriler yok

Favorilerim İlanlar

1 oda 1 salon 1 banyo 70 m² Eşyalı Central Heating Kat 1 Bina yaşı 110yıl

Daire
 • İlan Numarası 156
 • Görüntüleme - 156

Açıklama

Yalı dairemiz İstanbul'un en turistik ve tarihi yerlerinde olan Balat Fener'de bulunmaktadır. Dairemizin bulunmuş olduğu apartman ahşap olup 1905'te yapılmıştır. Yüksek tavanlı dairemiz gayet ferah ve huzurlu bir ortam sunuyor kiracılarına. Kiralık yalı dairemizin duvarları Dolmabahçe kalem işçi sanatçıları tarafından kalem işi (altın varaklı) özel olarak yapılmıştır. Ayrıca dairemizin duvarlarında ve Türk hamamında kullanılan malzemeler Italya'da imal edilmiştir. Dairemiz özel Türk hamamına sahip olup musluklar ve duş altın kaplamalıdır. Yalımızın bulunmuş olduğu sokak Türkiye'de ki turist rehberlerinin görülmesi gereken en önemli yerler arasında gösterilmektedir. Yalı dairemiz önü açık olup geniş bir balkona sahip ve Haliç manzaralıdır. Yalı dairemizin bulunduğu çevre bir çok kültürel miras sayılabilecek yerlerle iç içedir.Dairemiz tarih, konfor, lüks yaşam ve teknolojiyi bir arada barındıran bir yapıya sahiptir. Çantanızı alıp taşınabilirsiniz. Our mansion flat is located in Balat Fener, one of the most touristic and historical places in Istanbul. The apartment where our flat was found is wooden and built in 1905. Our high-ceilinged flat offers its tenants a very spacious and peaceful environment. The walls of our mansion for rent are specially made by the Dolmabahçe pencil worker artists. In addition, the materials used in the walls of our apartment and the Turkish bath are manufactured in Italy. Our apartment has a private Turkish bath and the taps and shower are covered with gold. which was found in the streets of our mansion are shown as the most important place to be seen of the tourist guides in Turkey. Our mansion flat is open to the front, has a large balcony and has a view of the Golden Horn. The environment where our mansion apartment is located is intertwined with many cultural heritage sites. Our apartment has a structure that combines history, comfort, luxury life and technology. You can take your bag and move.

Bu Daire nasıl kiralayabilirim?

Rent your dream house 100% online

RentRovi ekibi tüm evleri önceden sizin için ziyaret edip, kontrol ediyor. Biz tüm evlerin resim, video ve teknik bilgilerini inceledikten sonra yayınlıyoruz; kiracı olarak endişelenmeden online olarak kiralayabilirsiniz.

Create an account and prepare all required documents

Gelirinizi kanıtlayacak tüm gerekli belgeleri ev sahibine ilettin.

Contact the landLord

Bu evi kiralamaya hazırsan, ev sahibiyle iletişime geç ve ziyaret için plan oluştur.

Make payment

Kiralamak istediğiniz evi, belirlemiş olduğumuz rezervasyon ücreti karşılığında siz evi ziyaret edip son kararınızı verene kadar geçici olarak rezerve ediyoruz. Bu esnada diğer kiracılar geçici olarak size rezerve edilmiş olan ev ilanina ulaşamamaktadir. Herhangi bir aksaklık olması durumunda size alternatif evler bakıyoruz ya da tüm rezervasyon ücretini iade ediyoruz.

Move in

Evi gördükten sonra, her şey yolundaysa kontratı imzala ve taşın.

RR-Depozitosuz 9.353 ₺
Depozitolu 9.100 ₺
Aidat: Belirtilmemiş

RR-Depozitosuz ile

RR-Depozitosuz model, bir depozito bedelinin %50 ile %75 arasında alınarak, aylık kiraya eşit taksitler halinde uygulanan modeldir. Bu modelde kiralama bitiminde ödenen ücret ev sahibine kalır.

Örnek: Bunun Daire için

 • Aylık kira9.100 ₺
 • Aylık RR-Depozitosuz 253 ₺
 • Aidat None ₺
 • Toplam: 9.353 ₺

Depozitolu

Bu modelde depozito ücreti olan bir modeldir. Eğer evde hasar yoksa tüm ödemeler yapılmışsa, kiralama bitiminde size geri ödeniyor.

Örnek: Bunun Daire için

 • Aylık kira9.100 ₺
 • Depozito 9.100 ₺
 • Aidat None ₺
 • Toplam: 18.200 ₺

Depozitosuz ile

Bugüne kadar ödediğiniz depozito ücretleri cebinizde kalacak.

Örnek: Bunun Daire için

 • Depozitosuz Şu an uygun değil bu Daire için

Ziyaret Planla