logo
Ara
Giriş Yap
  Henüz favoriler yok

Favorilerim İlanlar

ORTAKÖY'ÜN KALBİNDE, MODERN 2+1 EŞYALI DAİRE!

2 oda 1 salon 1 banyo 90 m² Eşyalı Natural gas (combi) Kat 3 Bina yaşı 15yıl

Ev
 • KİRALANDI
 • İlan Numarası 570
 • Görüntüleme - 156

Açıklama

Daha fazla bilgi için RentRovi web sitesini ziyaret edebilir ya da bizlere +90 542 332 33 62 numaradan ulaşabilirsiniz.

 For more details visit RentRovi web site or call +90 542 332 33 62  number.

 

KİRALIK DAIRE HAKKINDA:

 

Merkezi Konumda Harika Bir 2+1 Ev: Ortaköy'ün tam kalbinde, Boğaziçi Köprüsü'ne yakın, bu ev şehrin nabzında konumlanmıştır. Şehrin tüm cazibe noktalarına kolay erişim sağlar.

 

Ortaköy Sahil ve Camii Yürüme Mesafesinde: Ev, ünlü Ortaköy sahilinde yürüyüş yapabileceğiniz ve tarihi Ortaköy Camii'ni gezebileceğiniz bir konumda bulunmaktadır.

 

Alışveriş ve Cafeler İçin Mükemmel Konum: Binanın bulunduğu cadde, alt katta yer alan dükkanlarla dolup taşıyor. Alışveriş yapabilir, kafelerde keyifli zaman geçirebilirsiniz.

 

Ulaşım Kolaylığı: Otobüs durakları sadece 1 dakikalık yürüme mesafesinde bulunmaktadır, bu da kolay ve hızlı ulaşım sağlar. Ayrıca, Besiktas Meydan ve Ortaköy Vapur İskelesi yürüme mesafesinde olup, kapınızın önünde çeşitli ulaşım seçenekleri sunar.

 

Yepyeni Mobilyalar ve Beyaz Eşyalar: Evdeki tüm mobilyalar ve beyaz eşyalar sıfırdır. Modern ve şık tasarımlarıyla evinizi daha da güzelleştirirler.

 

Pratik Detaylarla Donatılmış: Banyoda temiz havlu setleri, mutfakta ise tüm çatal bıçak takımları gibi pratik detaylar düşünülmüş. Siz sadece taşınmanın tadını çıkarın.

 

Canlı ve Turistik Atmosfer: Binanın çevresi, her daim hareketli ve turistik bir atmosfere sahiptir. Cafelerin bulunduğu sokak önünde, şehrin enerjisini hissedin.

 

Güzel Manzaralı Balkon: Evdeki balkon, çevredeki güzellikleri seyretmek ve taze hava almak için mükemmel bir mekan.

 

Her Şey Yürüme Mesafesinde: Restoranlar, mağazalar, turistik yerler hepsi adımınızın birkaç adım uzağında.

 

Modern ve Güzel Dekorasyon: Ev, modern ve zevkli dekorasyonuyla size huzurlu bir yaşam alanı sunar.

 

Hemen Taşınmaya Hazır: Evinizde ihtiyacınız olan her şey düşünülmüş. Yeni çarşaf setleri, temiz havlular ve tam donanımlı mutfak sizi bekliyor.

 

ABOUT RENTAL HOUSE;

 

A Wonderful 2+1 House in a Central Location: Right in the heart of Ortaköy, close to the Bosphorus Bridge, this house is located on the pulse of the city. It provides easy access to all the city's attractions.

 

Ortaköy Beach and Mosque is within Walking Distance: The house is located in a location where you can walk on the famous Ortaköy beach and visit the historical Ortaköy Mosque.

 

Perfect Location for Shopping and Cafes: The street where the building is located is full of shops located on the ground floor. You can shop and have a pleasant time in cafes.

 

Ease of Transportation: Bus stops are just a 1-minute walk away, making transportation easy and fast. Additionally, Besiktas Square and Ortaköy Ferry Port are within walking distance, offering various transportation options at your doorstep.

 

Brand New Furniture and White Goods: All furniture and white goods in the house are brand new. They make your home even more beautiful with their modern and stylish designs.

 

Equipped with Practical Details: Practical details such as clean towel sets in the bathroom and all cutlery in the kitchen have been considered. You just enjoy moving.

 

Lively and Touristic Atmosphere: The surroundings of the building always have a lively and touristic atmosphere. Feel the energy of the city in front of the street where the cafes are located.

 

Balcony with a Beautiful View: The balcony at home is the perfect place to watch the surrounding beauty and get fresh air.

 

Everything is within Walking Distance: Restaurants, shops, tourist attractions are all just a few steps away.

 

Modern and Beautiful Decoration: The house offers you a peaceful living space with its modern and tasteful decoration.

 

Ready to Move Immediately: Everything you need in your home has been considered. New sets of linens, clean towels and a fully equipped kitchen await you.

Video

Bu Ev nasıl kiralayabilirim?

Rent your dream house 100% online

RentRovi ekibi tüm evleri önceden sizin için ziyaret edip, kontrol ediyor. Biz tüm evlerin resim, video ve teknik bilgilerini inceledikten sonra yayınlıyoruz; kiracı olarak endişelenmeden online olarak kiralayabilirsiniz.

Create an account and prepare all required documents

Gelirinizi kanıtlayacak tüm gerekli belgeleri ev sahibine ilettin.

Contact the landLord

Bu evi kiralamaya hazırsan, ev sahibiyle iletişime geç ve ziyaret için plan oluştur.

Make payment

Kiralamak istediğiniz evi, belirlemiş olduğumuz rezervasyon ücreti karşılığında siz evi ziyaret edip son kararınızı verene kadar geçici olarak rezerve ediyoruz. Bu esnada diğer kiracılar geçici olarak size rezerve edilmiş olan ev ilanina ulaşamamaktadir. Herhangi bir aksaklık olması durumunda size alternatif evler bakıyoruz ya da tüm rezervasyon ücretini iade ediyoruz.

Move in

Evi gördükten sonra, her şey yolundaysa kontratı imzala ve taşın.

RR-Depozitosuz 37.188 ₺
Depozitolu 35.000 ₺
Aidat: Belirtilmemiş

RR-Depozitosuz ile

RR-Depozitosuz model, bir depozito bedelinin %50 ile %75 arasında alınarak, aylık kiraya eşit taksitler halinde uygulanan modeldir. Bu modelde kiralama bitiminde ödenen ücret ev sahibine kalır.

Örnek: Bunun Ev için

 • Aylık kira35.000 ₺
 • Aylık RR-Depozitosuz 2.188 ₺
 • Aidat 0 ₺
 • Toplam: 37.188 ₺

Depozitolu

Bu modelde depozito ücreti olan bir modeldir. Eğer evde hasar yoksa tüm ödemeler yapılmışsa, kiralama bitiminde size geri ödeniyor.

Örnek: Bunun Ev için

 • Aylık kira35.000 ₺
 • Depozito 35.000 ₺
 • Aidat 0 ₺
 • Toplam: 70.000 ₺

Depozitosuz ile

Bugüne kadar ödediğiniz depozito ücretleri cebinizde kalacak.

Örnek: Bunun Ev için

 • Depozitosuz Şu an uygun değil bu Ev için

Ziyaret Planla