logo
Ara
Giriş Yap
  Henüz favoriler yok

Favorilerim İlanlar

2 oda 1 salon 2 banyo 121 m² Eşyasız Central Heating Kat 17 Bina yaşı 0yıl

Rezidans
 • KİRALANDI
 • İlan Numarası 202
 • Görüntüleme - 156

Açıklama

Daire Hakkında DAİRE '' C '' TİPİ ÇİFT CEPHE BALKON MUTFAK BALKON GÜNEY CEPHE DENİZ ADALAR MANZARALI DİĞER 2 ODA KUZEY CEPHE BOSTANCI YÖNÜ ŞEHİR MANZARALI. ***************************************** DAİRE GİRİŞİ 4.20m² SALON YAŞAM ALANI 23.00 m² BALKON 10.10m² HOL 3.95 m² MUTFAK BALKON ÇIKIŞLI 8.80m² ÇAMAŞIR ODASI 0.65m² BANYO 4.00 m² YATAK ODASI 10.25 m² EBEVEYN YATAK ODASI 14.50 m² EBEVEYN BANYO 4.50 m² *************************** Akıllı Ev Sistemi,Full mutfak ankastreli ,Fırın Ocak Davlumbaz,Bulaşık Makinası Kurutmalı Çamaşır Makinası,Buzdolabı,Klimalar. Nidapark Küçükyalı Kınalı Etabı Hakkında 3 bloktan oluşan Nidapark Küçükyalı Kınalı etabında; 2+1, 3+1 ve 4+1 seçeneklerinden oluşan 296 daire yer alıyor. Etabın içinde kendi fitness salonu, sosyal tesisler, açık havuz, güneşlenme terasları ve kafeterya bulunuyor. Yürüyüş ve koşu yolları, dekoratif havuzlar ve peyzaj düzenlemeleri, etaba ferahlık katıyor. ********************* Kadıköy - Tavşantepe metro hattındaki Küçükyalı istasyonuna doğrudan bağlantı sunan proje sayesinde, trafik sorunu yaşamadan şehrin istediğiniz noktasına metro hızı ve rahatlığıyla ulaşacaksınız. Sabiha Gökçen Havalimanı’na ortalama 25 dakikada ulaşmanın rahatlığını hissedeceksiniz

Video

Bu Rezidans nasıl kiralayabilirim?

Rent your dream house 100% online

RentRovi ekibi tüm evleri önceden sizin için ziyaret edip, kontrol ediyor. Biz tüm evlerin resim, video ve teknik bilgilerini inceledikten sonra yayınlıyoruz; kiracı olarak endişelenmeden online olarak kiralayabilirsiniz.

Create an account and prepare all required documents

Gelirinizi kanıtlayacak tüm gerekli belgeleri ev sahibine ilettin.

Contact the landLord

Bu evi kiralamaya hazırsan, ev sahibiyle iletişime geç ve ziyaret için plan oluştur.

Make payment

Kiralamak istediğiniz evi, belirlemiş olduğumuz rezervasyon ücreti karşılığında siz evi ziyaret edip son kararınızı verene kadar geçici olarak rezerve ediyoruz. Bu esnada diğer kiracılar geçici olarak size rezerve edilmiş olan ev ilanina ulaşamamaktadir. Herhangi bir aksaklık olması durumunda size alternatif evler bakıyoruz ya da tüm rezervasyon ücretini iade ediyoruz.

Move in

Evi gördükten sonra, her şey yolundaysa kontratı imzala ve taşın.

Depozitolu 5.750 ₺
Aidat: 555 ₺

RR-Depozitosuz ile

RR-Depozitosuz model, bir depozito bedelinin %50 ile %75 arasında alınarak, aylık kiraya eşit taksitler halinde uygulanan modeldir. Bu modelde kiralama bitiminde ödenen ücret ev sahibine kalır.

Örnek: Bunun Rezidans için

 • Aylık kira5.750 ₺
 • Aylık RR-Depozitosuz 240 ₺
 • Aidat 555 ₺
 • Toplam: 6.545 ₺

Depozitolu

Bu modelde depozito ücreti olan bir modeldir. Eğer evde hasar yoksa tüm ödemeler yapılmışsa, kiralama bitiminde size geri ödeniyor.

Örnek: Bunun Rezidans için

 • Aylık kira5.750 ₺
 • Depozito 5.750 ₺
 • Aidat 555 ₺
 • Toplam: 12.055 ₺

Depozitosuz ile

Bugüne kadar ödediğiniz depozito ücretleri cebinizde kalacak.

Örnek: Bunun Rezidans için

 • Depozitosuz Şu an uygun değil bu Rezidans için

Ziyaret Planla