logo
Ara
Giriş Yap
  Henüz favoriler yok

Favorilerim İlanlar

1+1 MODERN DAİRE: NARLIFE MALTEPE'DE DENİZ VE ADA…

1 oda 1 salon 1 banyo 45 m² Eşyalı Central Heating Kat 12 Bina yaşı 5yıl

Rezidans
 • KİRALANDI
 • İlan Numarası 562
 • Görüntüleme - 156

Açıklama

Daha fazla bilgi için RentRovi web sitesini ziyaret edebilir ya da bizlere +90 542 332 33 62 numaradan ulaşabilirsiniz.

For more details visit RentRovi web site or call +90 542 332 33 62  number.

KİRALIK DAIRE HAKKINDA:

Deniz Kenarı Huzuru: Maltepe'nin NarLife beldesinde bu geniş ve şık 1+1 dairede, deniz ve adalar manzarasının tadını çıkarın.

Ev tüm eşyalarıyla donatılmıştır, tüm mobilyalara sahiptir, ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

Çağdaş Konfor: Türkiye'nin en saygın konut projelerinden biri olan NarLife'daki bu evde, kalite ve benzersiz tasarımıyla bilinen çağdaş ve konforlu bir yaşam tarzını deneyimleyin.

Aile Dostu Topluluk: NarLife sadece bir konut değil; çocuk dostu ve evcil hayvan dostu bir topluluk. Oyun alanları ve pati dostu özelliklerle uyumlu bir yaşam ortamı sunuyor.

Stratejik Konum: Okullara, üniversitelere, hastanelere, alışveriş merkezlerine ve ana transit hatlara yakın stratejik bir konumda, konforlu bir yaşam tarzını garanti ediyor.

Mimarlıkta Mükemmellik: Taşları eve dönüştüren eşsiz mimarisiyle NarLife, sizleri değerli bir yatırıma davet ediyor, hayatınıza değer katıyor.

Lüks Olanaklar: NarLife projesi içindeki açık/kapalı yüzme havuzları, sauna, buhar odası, fitness/pilates salonu ve hobi odaları gibi bir dizi lüks olanaktan faydalanın.

Yeşil Yaşam: Bisiklet ve yürüyüş alanlarıyla çevrili, projenin içinde doğanın güzelliğiyle çevrili, yeşil ve sağlıklı bir yaşam tarzını benimseyin.

Kolaylık Sağlayan Tesisler: Market, kafeterya, kapalı otopark ve elektrikli araç şarj üniteleri gibi site içindeki kolaylıklardan faydalanın, günlük yaşamınızda kolaylık ve rahatlık sağlar.

Temel Noktalara Yakınlık: Eğitim kurumlarına, sağlık tesislerine ve Bagdat Caddesi ile Boğaziçi Köprüsü gibi ana cazibe merkezlerine yakınlık, bu konumu daha da çekici kılıyor.

Verimli Ulaşım: Otobüsler, metro ve minibüsler de dahil olmak üzere çeşitli toplu taşıma hatlarına kolay erişim, günlük yolculuklarınız için etkili bağlantı sağlar.

ABOUT RENTAL HOUSE:

 

Seaside Serenity: Unwind in this spacious and elegantly furnished 1+1 apartment in NarLife, Maltepe, offering breathtaking views of the sea and nearby islands.

Contemporary Comfort: Experience a contemporary and comfortable lifestyle in a home known for its quality and unique design, located in one of Turkey's most esteemed residential projects.

Family-Friendly Community: NarLife is not just a residence; it's a family-friendly and pet-friendly community with play areas and pet-friendly features, ensuring a harmonious living environment.

Strategic Location: Strategically positioned near schools, universities, hospitals, shopping malls, and major transit routes, guaranteeing a convenient and comfortable lifestyle.

Architectural Excellence: NarLife's unique architecture, known for turning stones into homes, invites you to a valuable investment, adding precious value to your life.

Luxurious Amenities: Enjoy a range of luxurious amenities within the NarLife project, including open/closed swimming pools, sauna, steam room, fitness/pilates hall, and hobby rooms.

Green Living: Embrace a green and healthy lifestyle with bicycle and walking areas, surrounded by the beauty of nature within the project.

Convenient Facilities: Benefit from on-site conveniences like a market, cafeteria, covered parking, and electric vehicle charging units, ensuring ease and comfort in daily living.

Proximity to Essentials: Close proximity to educational institutions, health facilities, and major attractions like Bagdat Street and the Bosphorus Bridge enhances the allure of this location.

Efficient Transportation: Easily accessible through various transit lines, including buses, metro, and minibusses, providing efficient connectivity for your daily commute.

RentRovi Konut Sahipleri İçin

 

 

Senelik peşin kira ödemesi

Aylık kira garantili

Güvenilir kiracı

Hızlı kiralama

Konut koruma sigortası

Uçtan uca yönetim

Hizmetleriyle siz ev sahiplerimiz hiç bir zahmet ve strese  katlanmadan evlerinizi yönetiyoruz.

Video

Bu Rezidans nasıl kiralayabilirim?

Rent your dream house 100% online

RentRovi ekibi tüm evleri önceden sizin için ziyaret edip, kontrol ediyor. Biz tüm evlerin resim, video ve teknik bilgilerini inceledikten sonra yayınlıyoruz; kiracı olarak endişelenmeden online olarak kiralayabilirsiniz.

Create an account and prepare all required documents

Gelirinizi kanıtlayacak tüm gerekli belgeleri ev sahibine ilettin.

Contact the landLord

Bu evi kiralamaya hazırsan, ev sahibiyle iletişime geç ve ziyaret için plan oluştur.

Make payment

Kiralamak istediğiniz evi, belirlemiş olduğumuz rezervasyon ücreti karşılığında siz evi ziyaret edip son kararınızı verene kadar geçici olarak rezerve ediyoruz. Bu esnada diğer kiracılar geçici olarak size rezerve edilmiş olan ev ilanina ulaşamamaktadir. Herhangi bir aksaklık olması durumunda size alternatif evler bakıyoruz ya da tüm rezervasyon ücretini iade ediyoruz.

Move in

Evi gördükten sonra, her şey yolundaysa kontratı imzala ve taşın.

RR-Depozitosuz 25.500 ₺
Depozitolu 24.000 ₺
Aidat: 2.100 ₺

RR-Depozitosuz ile

RR-Depozitosuz model, bir depozito bedelinin %50 ile %75 arasında alınarak, aylık kiraya eşit taksitler halinde uygulanan modeldir. Bu modelde kiralama bitiminde ödenen ücret ev sahibine kalır.

Örnek: Bunun Rezidans için

 • Aylık kira24.000 ₺
 • Aylık RR-Depozitosuz 1.500 ₺
 • Aidat 2.100 ₺
 • Toplam: 27.600 ₺

Depozitolu

Bu modelde depozito ücreti olan bir modeldir. Eğer evde hasar yoksa tüm ödemeler yapılmışsa, kiralama bitiminde size geri ödeniyor.

Örnek: Bunun Rezidans için

 • Aylık kira24.000 ₺
 • Depozito 24.000 ₺
 • Aidat 2.100 ₺
 • Toplam: 50.100 ₺

Depozitosuz ile

Bugüne kadar ödediğiniz depozito ücretleri cebinizde kalacak.

Örnek: Bunun Rezidans için

 • Depozitosuz Şu an uygun değil bu Rezidans için

Ziyaret Planla